بدون گواهینامه با این تاکسی پرنده پرواز کنید

به گزارش وبلاگ طفره به نقل از نیواطلس، این تاکسی پرنده اولین تاکسی پرنده تمام برقی و فوق سبک دنیا محسوب می گردد که دارای بال های ثابت بوده و به صورت عمودی نشست و برخاست می نماید.

بدون گواهینامه با این تاکسی پرنده پرواز کنید

محصول یادشده که با بال های خود در دو طرف تاکسی پرنده شباهت زیادی با بشقاب پرنده ها دارد، مجهز به هشت موتور برقی است و می تواند با یک بار شارژ مسافتی 40 کیلومتری را طی کند. حداکثر سرعت این تاکسی پرنده به 100 کیلومتر در ساعت می رسد.

به گفته شرکت سازنده، بلاک فلای برای عصر جدیدی ساخته شده که در آن حمل و نقل سه بعدی معنای گسترده ای یافته و روز به روز بیشتر متداول می گردد. به حرکت درآوردن این تاکسی پرنده بدون احتیاج به دریافت گواهینامه جدید ممکن است. همچنین برای راهنمایی بلاک فلای تنها به میزان مختصری آموزش میدانی احتیاج است.

برای طراحی و فراوری این تاکسی پرنده بیش از 9 سال زمان صرف شده و بیش از هزار پرواز آزمایشی به همین منظور انجام شده است. شارژ بلاک فلای در کمتر از 30 دقیقه انجام شده و سروصدای آن نیز محدود است. دکمه بازگشت به خانه این تاکسی باعث راهنمایی اتوماتیک آن به سمت مقصد اولیه حرکت می گردد. قیمت نهایی و زمان عرضه آن تعیین نیست.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بدون گواهینامه با این تاکسی پرنده پرواز کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدون گواهینامه با این تاکسی پرنده پرواز کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید