تساوی پرگل استقلال و سایپا در نیمه نخست

به گزارش وبلاگ طفره، مصاف تیم های استقلال و سایپا در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران در نیمه نخست با با تساوی پرگل دو بر دو تمام شد.

تساوی پرگل استقلال و سایپا در نیمه نخست

به گزارش وبلاگ طفره، مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران با برگزاری دیدار تیم های استقلال و سایپا از ساعت 16:30 در استادیوم آزادی پیگیری شد. این دیدار پرحادثه در نیمه نخست با تساوی 2 بر 2 تمام شد.

استقلال دو بار توسط فرشید اسماعیلی (دقیقه 18) و الحاجی گرو (دقیقه 35) به گل رسید که هر دو گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. مهدی ترابی (دقیقه 25) و امین حاج محمد (دقیقه 42) نیز برای سایپا گل زدند.

قضاوت این دیدار را بیژن حیدری بر عهده دارد که در نیمه نخست با دادن دو کارت زرد به ساموئل سارفو، بازیکن سایپا از زمین اخراج شد.

برنده این دیدار در مرحله یک چهارم نهایی با صنعت نفت آبادان رو به رو می گردد. آخرین بازی دو در لیگ برتر برگزار گردید که یاران وینفرد شفر با حساب 2 بر یک پیروز شد.

گزارش بازی

استقلال مطابق انتظار بازی را هجومی آغاز کرد و روزبه چشمی می توانست از روی سانتر طارق همام با ضربه سر دروازه منادی را باز کند ولی ضربه او با اختلاف کمی بیرون رفت. در سوی دیگر این میدان سایپا می توانست در دقیقه 13 و در شلوغی محوطه جریمه استقلال روی اشتباه حسینی توسط آرمان رمضانی به گل برسد که ضربه کم دقت بازیکن سایپا وارد دروازه خالی آبی پوشان نشد.

در ادامه پاس طولی و بلند برای الحاجی گرو و خطای منادی روی این بازیکن، منجر به اعلام خطای پنالتی برای استقلال شد که فرشید اسماعیلی در دقیقه 17 موفق به باز کردن دروازه اکبرمنادی شد.

بعد از گل اول استقلال، سایپا به سرعت حملات هجومی خود را در پیش گرفت و گل تساوی در دقیقه 25 توسط مهدی ترابی در شرایطی به ثمر رسید که دفاع نامنظم و پر اشتباه استقلال جلوی پای این بازیکن را خالی کردند و او با آرامش و فرصت کافی توپ را تور دروازه استقلال دوخت.

با این حال استقلالی ها دست بردار نبودند و مجددا روی نخستین حمله خود با خطای سارفو روی دانشگر به یک پنالتی دست یافتند که الحاجی گرو این توپ را در دقیقه 35 به گل دوم استقلال تبدیل کرد. سایپا با وجود 10 نفره شدن بعد از این گل، روی به بازی هجومی آورد و مهدی ترابی موقعیت تک به تک را با واکنش خوب سید حسین حسینی از دست داد. با این حال اشتیاق سایپا برای زدن گل تساوی جواب داد و این تیم با ضربه سر تعویض طلایی خود یعنی محمد امین حاج محمدی به گل تساوی دست یافت و بازنده به رختکن نرفت.

در آخرین دقایق نیمه نخست الحاجی گرو در فاصله یک متری نتوانست دروازه سایپا را باز کند تا بازی در نیمه اول با تساوی دو بر دو به سرانجام برسد.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشاد محمدی مهر، نیومایر، فرشید اسماعیلی (گل در دقیقه 18، پنالتی)، فرشید باقری، میلاد زکی پور، الحاجی گرو (گل در دقیقه 35، پنالتی)، طارق همام، سعید آذری.

ترکیب سایپا: محمد حسین اکبرمنادی (کارت زرد)، عبدالله ناصری، رضا علیاری، ساموئل سارفو (کارت زرد دوم و اخراج)، آرش رضاوند، مهدی ترابی (گل در دقیقه 25)، علی دشتی، رضا اسدی، امید خالدی، آرمان رمضانی، محمد صادق بارانی (محمد امین حاج محمدی 36 (گل در دقیقه 42)).

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تساوی پرگل استقلال و سایپا در نیمه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی پرگل استقلال و سایپا در نیمه نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید