عکس ، تولد نوزادان 4 قلو در گچساران ، 4 قلوها هفت ماهه به جهان آمدند ، پدر نوزادان: احساس خوشبختی می کنم اما نگران تامین نیازها و آینده آنها هستم

به گزارش وبلاگ طفره، رئیس بیمارستان مادر و کودک بی بی حکیمه خاتون گچساران گفت: مادری در دومین زایمان خود 4 قلو به جهان آورد.

عکس ، تولد نوزادان 4 قلو در گچساران ، 4 قلوها هفت ماهه به جهان آمدند ، پدر نوزادان: احساس خوشبختی می کنم اما نگران تامین نیازها و آینده آنها هستم

به گزارش وبلاگ طفره، پردیس بخشایی گفت: مادری به روش یاری باروری باردار شد و در بیمارستان مادر و کودک بی بی حکیمه به روش سزارین زایمان کرد.

او با بیان اینکه نوزادان زودتر از موعد به دنیا آمدند اضافه کرد: این خانم به علت دردهای زایمان در 30 هفتگی در بیمارستان بستری شد و به نظر متخصصان 4 قلوها در 7 و نیم ماهگی به دنیا آمدند.

پدر این 4 قلوها با بیان اینکه خدا را شاکرم که این نعمتها را به من داده است گفت: با وجود این نعمتها، اما نگرانی برای تامین نیازها و آینده آنها وجود دارد.

غلامی نسب اضافه کرد: پیش از این یک پسر 5 ساله داشتم و با تولد 4 قلوها تعداد بچه ها به 5 نفر رسید و احساس خوشبختی می کنم.

او که کارگر فصلی و اجاره نشین است می گوید: برای نگهداری بچه هام نیازمند حمایت مسئولان هستم.

مادر 4 قلوها هم گفت: 4 قلوها 3 پسر و یک دختر هستند و حالا صاحب 4 پسر و یک دختر هستم.

متخصص اطفال نیز گفت: با توجه به اینکه نوزادان زودتر از موعد به دنیا آمدند در بخش مراقبت های ویژه نوزادان بیمارستان بی بی حکیمه بستری هستند.

دکتر قنبری می گوید : دو نوزاد با دستگاه یاری نفس و دو تای دیگر بدون این دستگاه، تنفس می نمایند.

او اضافه کرد: حال عمومی نوزادان خوب است و تا دو هفته آینده مرخص می شوند.

منبع: همشهری آنلاین

به "عکس ، تولد نوزادان 4 قلو در گچساران ، 4 قلوها هفت ماهه به جهان آمدند ، پدر نوزادان: احساس خوشبختی می کنم اما نگران تامین نیازها و آینده آنها هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، تولد نوزادان 4 قلو در گچساران ، 4 قلوها هفت ماهه به جهان آمدند ، پدر نوزادان: احساس خوشبختی می کنم اما نگران تامین نیازها و آینده آنها هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید