هافبک سابق استقلال به AFC شکایت کرد

به گزارش وبلاگ طفره، تهران (پانا) - هافبک سابق استقلال بابت عدم دریافت مطالباتش و ثبت قرارداد دو بازیکن نو استقلال با وجود حکم بسته بودن پنجره باشگاه از آبی ها به AFC شکایت کرد.

هافبک سابق استقلال به AFC شکایت کرد

به گزارش خبرآنلاین؛ فرشید باقری، هافبک سابق تیم فوتبال استقلال که به علت مطالباتش از این باشگاه شکایت نموده بود، منجر به بسته شدن پنجره جابجاییی آبی ها شد ولی در روز پایانی جابجایی سازمان لیگ اعلام نمود باشگاه های بدهکار اجازه ثبت قرارداد دو بازیکن را دارند و به همین علت استقلال دو بازیکن خود را ثبت قرارداد نموده و مقابل ذوب آهن هم به بازی گرفت.

در این میان فرشید باقری به وسیله وکیلش پیگیر پرونده شکایتش از استقلال شده و استعلاماتی از AFC گرفته شده است که گفته می گردد این اقدام فدراسیون فوتبال از سمت سران کنفدراسیون فوتبال آسیا غیرقانونی خوانده شده است.

ظاهراً تاکید AFC بر این بوده که قوانین داخلی را بعد از صدور حکم نمی توان تغییر داد و طبق یک اصل حقوقی قوانین وقتی تصویب می شوند موارد ماقبل از خودشان را شامل نخواهند شد.

حالا در کنار باشگاه ذوب آهن که پیگیر پرونده حضور دو بازیکن استقلال در هفته هفدهم است، باقری و وکیلش هم شکایت خود از استقلال را پیگیری می نمایند و باید دید این پرونده برای آبی ها دردسرساز خواهد شد یا نه.

منبع: خبرگزاری پانا

به "هافبک سابق استقلال به AFC شکایت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هافبک سابق استقلال به AFC شکایت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید