استقلال با خستگی وحشتناک به لیگ می آید، فرصت ریکاوری نداشتیم

به گزارش وبلاگ طفره، سیدمحمدصالح مصطفوی در خصوص این ملاقات گفت: بازی سنگینی در پیش داریم. ذوب آهن بسیار تیم منظمی در کار دفاعی است و در این حوزه یکی از بهترین هاست. پیدا کردن روزنه در خطوط دفاعی این تیم خیلی سخت است. باید به آقای حسینی تبریک بگویم که اینقدر خوب و منظم دفاع می نماید. بازی جلوی این تیم برای هر تیمی سخت است.

استقلال با خستگی وحشتناک به لیگ می آید، فرصت ریکاوری نداشتیم

وی در خصوص غیبت قاسم حدادی فر در این ملاقات گفت: نبودن چنین بازیکنی می تواند برای هر تیمی تاثیرگذار باشد. قاسم یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ایران است. با این حال نبود یک بازیکن تاثیر زیادی روی یک بازی نخواهد داشت.

مصطفوی در خصوص محرومان و مصدومان این تیم گفت: شجاعیان محروم است و چند بازیکن هم دچار آسیب دیدگی هستند. نادری می رسد اما غفوری و اسماعیلی و متین کریم زاده را برای این بازی در اختیار نخواهیم داشت.

عضو کادر فنی تیم فوتبال استقلال در خصوص ملاقات با پرسپولیس گفت: همواره بازی قبل و بعد از دربی شرایط خاص خودش را دارد. کادر فنی سعی نموده است که تیم را به صورت صد درصد برای این بازی مهیا کند. غیر از خستگی وحشتناکی که از سوی کنفدراسیون آسیا به تیم های ایران تحمیل شد مشکل جدیدی به تیم ما اضافه شد که اجازه ریکاوری را به ما نمی داد. فاصله بازیها هم بسیار کم بود. ساعت بازیها برای تیم ما هم بسیار بد بود.

وی در خصوص این که جانشین فراز کمالوند داخلی خواهد بود یا خارجی گفت: آقای مجیدی اهل مشاوره و مطالعه کردن هستند. قطعا بازهم این کار را خواهد نمود اما برای اضافه شدن نفر جدید به کادر فنی استقلال باید فرهاد مجیدی تصمیم بگیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "استقلال با خستگی وحشتناک به لیگ می آید، فرصت ریکاوری نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با خستگی وحشتناک به لیگ می آید، فرصت ریکاوری نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید