افشای هویت یکی از لیدرهای تجمع شب گذشته مشهد ، اعتراف عجیب لیس زننده پنجره های حرم

به گزارش وبلاگ طفره، ابعاد تجمع شب گذشته در خروجی های حرم مطهر امام رضا (ع) که به حمله به گیت های حرم و توهین به خادمان رضوی منجر شد در حال روشن شدن است به گونه ای که خبرها حاکی از آن است یکی از این لیدرها برادر مسوول دفتر سیدصادق شیرازی است.

افشای هویت یکی از لیدرهای تجمع شب گذشته مشهد ، اعتراف عجیب لیس زننده پنجره های حرم

به گزارش وبلاگ طفره به نقل از فارس، پس از اعلام توقف موقت حضور زائران در حرم مطهر رضوی، شب گذشته تجمعی پشت درهای خروجی این آستان مقدس شکل گرفت که منجر به حمله به گیت های ورودی باب الجواد (ع) و توهین به خادمان شد.

حالا ابعاد این تجمع در حال روشن شدن است و پیگیری های خبرنگار فارس از منابع مطلع حاکی از آن است یکی از لیدرهای تجمع شب گذشته برادر مسوول دفتر سید صادق شیرازی است.

پیش از نیز در ابتدای شیوع بیماری کرونا در کشور بعضی حامیان صادق شیرازی اقدام به انتشار فیلم هایی در شبکه های اجتماعی کردند که در آن ضریح حرم مطهر را لیس می زدند که این اقدام با واکنش های انتقادی مردم مومن و مذهبی روبرو شد.

در همین خصوص بعضی منابع مطلع اطلاعات جالبی در اختیار فارس قرار دادند که نشان می دهد این افراد بعداز بازداشت در اعترافاتشان عنوان نموده اند: پیش از اقدام به لیس زدن پنجره ها، آن را با پَد الکلی تمیز نموده اند.

تولیت آستان قدس رضوی، آستان مقدسه حضرت معصومه (س) و آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) با صدور اطلاعیه مشترک اعلام کردند: با ورود و شیوع بیماری کرونا و توصیه های مقامات بهداشتی در مخاطرات جدی تجمعات، مدتی است که کلیه اجتماعات و برنامه های گروهی عتبات مقدسه به حال تعلیق درآمد و اکنون با گسترش و مخاطرات جدی تر کرونا در سطح کشور و دنیا، با قلبی شکسته و دلی پردرد، تصمیم سخت ایجاد محدودیت موقت انجام گرفت و بنابراین با حزن و اندوه فراوان عذرخواهی خود را به پیشگاه اهل بیت(ع) در عدم امکان ارائه خدمات به زائران عزیز حرم های مطهر ابراز می داریم.

  • جزئیات و تصاویر حوادث قم و مشهد؛ در حرم را شکستند | همه واکنش ها به هتک حرمت حرم حضرت معصومه(س) و امام رضا (ع)
منبع: همشهری آنلاین

به "افشای هویت یکی از لیدرهای تجمع شب گذشته مشهد ، اعتراف عجیب لیس زننده پنجره های حرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای هویت یکی از لیدرهای تجمع شب گذشته مشهد ، اعتراف عجیب لیس زننده پنجره های حرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید