قلعه نویی: برای بانیاما کارت دائم بازی صادر شده پس هیچ اتفاقی رخ نداده است، منتظر فرصت هستیم تا بیشتر در سیرجان باشیم

به گزارش وبلاگ طفره، سرمربی تیم فوتبال گل گهر تأکید کرد، با توجه به اینکه سازمان لیگ برای اریک بانیاما کارت بازی دائم صادر نموده است، هیچ اتفاقی رخ نداده و او مسئله ای برای همراهی سیرجانی ها ندارد.

قلعه نویی: برای بانیاما کارت دائم بازی صادر شده پس هیچ اتفاقی رخ نداده است، منتظر فرصت هستیم تا بیشتر در سیرجان باشیم

به گزارش وبلاگ طفره از مشهدمقدس، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش مقابل پدیده گفت: خدا را شکر می کنم اولین کنفرانس پس از محرومیتم، در مشهد است. این هم لطف و عنایت خدا و کرم امام رضا (ع) است. استان خراسان، استان پدری من محسوب می گردد، چون ابرشهر نیشابور زادگاه پدری من است و وقتی به اینجا می آیم، علاوه بر اینکه به پابوس امام رضا (ع) می رویم، حس خاصی به من دست می دهد، چون نزدیک زادگاه پدری ام است.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر که نام حریف فردای تیمش را شهر خودرو معرفی کرد با تذکر مسئول برگزار کنفرانس روبرو شد که نام این تیم پدیده است، اظهار داشت: شهر خودرو باید بگوییم، اما این تیم یکی از تیم های خوب است. به جدول نگاه نکنیم، چون این تیم یک مربی پرانرژی دارد که نه فقط برای فوتبال استان خراسان، بلکه سالیان سال برای فوتبال ایران زحمت کشیده و با عشق مربیگری نموده است. یقیناً ما فردا یک بازی سخت داریم و شاید از بازی های قبلی ما سخت تر باشد.

وی ادامه داد: بازی های قبلی حریف مان را بررسی کردیم و باید بگویم تیم دونده و خوبی است. امیدوارم با همان انگیزه که بچه ها در بازی های قبلی داشتند، با دوندگی بیشتر در این بازی کارمان را انجام دهیم. در این بازی احتیاج داریم هم تمرکز بیشتری داشته باشیم و هم دوندگی مان بیشتر باشد تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

قلعه نویی در واکنش به این مسئله که با توجه به اتفاقاتی که اتفاق افتاده است آیا در بازی با پدیده از اریک بانیاما استفاده خواهد نمود یا نه، گفت: از نظر ما اتفاقی رخ نداده است، چون وقتی کارت بازی یک بازیکن صادر می گردد، یعنی مراحل قانونی اش را انجام داده است. این مسئله برای زمانی است که کارت بازیکن صادر نشده باشد، آنهم کارت دائم نه کارت موقت. برای بازی فردا هم باید ببینیم شرایط بازی چگونه است، شاید از ابتدا بازی کند و شاید در ادامه به زمین بیاید. چون این بازیکن کیفیتی بسیار زیادی دارد و با توجه به اینکه جوان است، انتظار داریم هفته به هفته بهتر گردد.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر در خصوص غایبان تیمش برای ملاقات با پدیده اظهار داشت: بهنام برزای و فرشید باقری را به علت مصدومیت در اختیار نداریم. یکی دو بازیکن مصدوم هم داریم، اما جا دارد از تیم پزشکی تشکر کنیم، چون کوشش می نمایند این بازیکنانی که شرایط 50 - 50 دارند را به بازی فردا برسانند.

وی درباره اینکه تیم پدیده تمریناتش را به تهران منتقل نموده و گل گهر هم جزو تیم هایی است که در تهران تمریناتش را انجام می دهد و آیا این مسئله به سود تیم هایی است که در تهران تمرین نمایند یا نه، گفت: این رفت و آمدها طبیعتاً سخت است. وقتی شما به ارتفاع می روید، انگار یک ماده بیهوشی وارد بدن تان می گردد. تعداد پروازهای ما بیشتر است و کارمان را سخت تر می نماید. ما منتظر این فرصت هستیم که بیشتر در سیرجان باشیم. مردم سیرجان مانند همه جای ایران، مردم خوب، بامعرفت و خونگرمی هستند. کم کم باید زیرساخت ها فراهم گردد. من نمی دانم تیم شهر خودرو (پدیده) چرا در مشهد تمرین نمی نماید و وارد این مسئله هم نمی شوم. با این حال اگر زیرساخت ها فراهم باشد، هر تیمی در شهر خودش تمرین کند، بهتر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قلعه نویی: برای بانیاما کارت دائم بازی صادر شده پس هیچ اتفاقی رخ نداده است، منتظر فرصت هستیم تا بیشتر در سیرجان باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: برای بانیاما کارت دائم بازی صادر شده پس هیچ اتفاقی رخ نداده است، منتظر فرصت هستیم تا بیشتر در سیرجان باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید