اولین تصاویر رسمی گلکسی S23 سامسونگ لو رفت

به گزارش وبلاگ طفره، مجموعه نوی از عکس های بازاریابی رسمی گلکسی اس 23 فاش شده است که این گوشی را در چهار رنگ نو به نمایش می گذارد.

اولین تصاویر رسمی گلکسی S23 سامسونگ لو رفت

رویداد معرفی خانواده گلکسی اس 23 در تاریخ 1 فوریه 2023 (12 بهمن 1401) برگزار می گردد و این یعنی انتشار اطلاعات با نزدیک شدن به رویداد بیشتر خواهد شد.

طی چند ماه گذشته رندرهای فاش شده هر سه مدل گلکسی اس 23 را دیده ایم و حالا می دانیم که ظاهر آن ها چگونه خواهد بود. اکنون رسانه WinFuture رندرهای رسمی بازاریابی سامسونگ برای مدل پایه گلکسی S23 را فاش نموده است.

این تصاویر گوشی را از تمام زوایای مهم نشان می دهند. افزون براین، به ما نشان می دهد که حسگرهای دوربین پشتی که به صورت جداگانه قرار گرفته اند، چقدر از بدنه بیرون زده اند. خوشبختانه به نظر می رسد که سامسونگ پیروز شده تا حد ممکن بیرون زدگی را کاهش دهد، هرچند که دوربین ها هنوز هم زمانی که گوشی روی میز واقع شده است و بدون برداشتن مورد استفاده قرار می گیرد، باعث لق خوردن روی میز می گردد.

درباره بیرون زدگی جداگانه دوربین ها، این اقدام بخشی از کوشش های سامسونگ برای حفظ طراحی ثابت در تمام مدل های نسل بعدی پرچم دار گلکسی اس و حتی گوشی های میان رده و مالی آن است. همانطور که پیش بینی می شد، گلکسی اس 23 معمولی جلویی صاف و گوشه های گرد دارد.

پیش بینی می گردد مدل پایه گلکسی اس 23 در چهار رنگ سبز (Botanic Green)، سفید (Cotton Flat)، یاسی (Misty Lilac) و مشکی (Phantom Black) دردسترس علاقه مندان قرار گیرد. بعلاوه چند رنگ انحصاری مانند سبز روشن، آبی روشن و قرمز روشن، برای افرادی که آن را از وب سایت سامسونگ سفارش می دهند وجود خواهد داشت. هرچند تعیین نیست که سامسونگ کدام گزینه ها را در بازارهای مختلف ارائه خواهد نمود و آیا هر سه مدل در رنگ های انحصاری عرضه خواهند شد یا خیر.

منبع: زومیت

منبع: فرادید

به "اولین تصاویر رسمی گلکسی S23 سامسونگ لو رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین تصاویر رسمی گلکسی S23 سامسونگ لو رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید