اولین صحبت های شیخ دیاباته بعد از جدایی از استقلال

به گزارش وبلاگ طفره، به گزارش مرکاتو، یک گلزن، همواره گلزن است. هر جا که او رفت این را ثابت کرد. در اقتصادی، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، امارات متحده عربی یا ایران.

اولین صحبت های شیخ دیاباته بعد از جدایی از استقلال

شیخ دیاباته (33 ساله) همواره گلزن بوده است؛ و میخواهد به همین صورت ادامه دهد. او در استقلال 27 گل در 47 بازی در همه رقابت ها به ثمر رساند و قراردادش به سرانجام رسید.

شیخ دیاباته گفت: تا زمانی که بتوانم گلزنی کنم، بازی می کنم (می خندد). گلزنی چیزی است که من می دانم چگونه انجام دهم، من می خواهم کارم را از سر بگیرم. من منتظر و آماده بازی هستم. به محض این که یک توپ و یک زمین وجود داشته باشد، من آماده ام. زمان آن رسیده است که دوباره بازی کردن را از سر بگیرم.

با وجود چند پیشنهاد از ترکیه و تیم های عربی، این مهاجم خود را در حال بازگشت به فرانسه می بیند، در لیگ 1 جایی که خاطرات بسیار خوبی از او برجای گذاشت، به ویژه در بوردو و متز.

دیاباته گفت: من خاطرات خیلی خوبی در فرانسه دارم و همه شما این را می دانید و خیلی دوست دارم این اتفاق ها را تکرار کنم. دوست دارم به فرانسه برگردم و باید ببینم چه پیش می آید.

مهاجم اهل اقتصادی در ادامه گفت: بازگشت به فرانسه یک لذت عظیم خواهد بود. علاوه بر این، من لیگ 1 فرانسه را دیدن می کنم دلم برای آن تنگ شده است. من دیدم که ستارگان خوبی وارد لیگ شده اند، بنابراین، بدیهی است که ما می خواهیم مقابل بازیکنانی مانند مسی بازی کنیم. من فرانسه را آن قدر دوست دارم که نمی توانم به بازگشتش نه بگویم. فقط برای بازی کردن نمی خواهم به لیگ فرانسه برگردم و اگر برگردم خیلی گل به ثمر خواهم رساند و تور های دروازه از دست من در امان نخواهند بود.

منبع: فرارو

به "اولین صحبت های شیخ دیاباته بعد از جدایی از استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین صحبت های شیخ دیاباته بعد از جدایی از استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید