باران و رعد و برق در 8 استان طی 24 ساعت آینده ، 3 روز گرد و خاکی در این منطقه ها ، افزایش ابر و بارش خفیف در برخی سواحل خزر

به گزارش وبلاگ طفره، سازمان هواشناسی آخرین پیش بینی های خود را از شرایط جوی کشور طی 5 وز آینده اظهار داشت.

باران و رعد و برق در 8 استان طی 24 ساعت آینده ، 3 روز گرد و خاکی در این منطقه ها ، افزایش ابر و بارش خفیف در برخی سواحل خزر

به گزارش وبلاگ طفره، سازمان هواشناسی کشور بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی خاطرنشان کرد که طی 24 ساعت آینده در نیمه شمالی استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی ، گیلان، غرب مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی ابرناکی ، وزش باد شمالی ، کاهش نسبی دما و رگبار باران گاهی رعد و برق پیش بینی می گردد.

بعلاوه ، ساعات بعدازظهر در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد.

دوشنبه در شمال هرمزگان و جنوب فارس رگبار پراکنده و در استان های اردبیل ، گیلان و شمال استان های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی ابرناکی و بارش خفیف باران انتظار می رود.

سه شنبه و چهارشنبه در غالب منطقه ها کشور جوی پایدار حاکم است.

پنجشبه در شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی ، بعضی منطقه ها سواحل دریای خزر افزایش ابر و بارش خفیف پیش بینی می گردد.

قابل ذکر است طی 3 روز آینده در شمال شرق ، شرق ، دامنه های جنوبی البرز واقع در سمنان، تهران و البرز، منطقه های از مرکز و غرب کشور وزش باد افزایش می یابد و سبب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا می گردد.

طی 2 روز اخیر دریای خزر و نیمه شرقی دریای عمان مواج است.

منبع: همشهری آنلاین

به "باران و رعد و برق در 8 استان طی 24 ساعت آینده ، 3 روز گرد و خاکی در این منطقه ها ، افزایش ابر و بارش خفیف در برخی سواحل خزر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باران و رعد و برق در 8 استان طی 24 ساعت آینده ، 3 روز گرد و خاکی در این منطقه ها ، افزایش ابر و بارش خفیف در برخی سواحل خزر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید