باشگاه پرسپولیس: ادعای جدید النصری ها صحت ندارد

به گزارش وبلاگ طفره، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، امیرساعد وکیل درباره شکایت دوباره باشگاه النصر به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار کرد: شامگاه چهارشنبه در پاسخ به شکایت 123 صفحه ای النصر که توسط چند وکیل پر نام و آوازه اروپایی تهیه شده، لایحه 125 صفحه ای پرسپولیس که تنها یک هفته برای تهیه آن فرصت بود نزد کمیته استیناف AFC به ثبت رسید.

باشگاه پرسپولیس: ادعای جدید النصری ها صحت ندارد

وکیل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در شکایت جدید النصر چند ادعای جدید مطرح شده که بی پایه و اساس بوده است. درخواست دستور موقت النصر در اوایل این هفته، برای به تعویق انداختن تاریخ برگزاری مسابقه فینال تا معین تکلیف نهایی این پرونده در AFC یا CAS نیز رد شد.

او خاطر نشان کرد: ایرادات شکلی و ماهوی متعددی به لایحه باشگاه عربستانی وارد است. امیدواریم همانگونه که بازیکنان پرسپولیس در مستطیل سبز، تیم النصر را شکست دادند، در این کارزار حقوقی نیز پرسپولیس به موفقیت قاطع دست پیدا کند. ما در بخش حقوقی نهایت تلاشمان را برای دفاع از حق پرسپولیس انجام داده ایم و آنطور که از مسئولان تیم شنیده ام هم اعضای تیم با حمایت مدیران باشگاه برای حضوری پرقدرت در فینال آسیا آماده می شوند.

منبع: فرارو

به "باشگاه پرسپولیس: ادعای جدید النصری ها صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: ادعای جدید النصری ها صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید