خبرنگاران رد رشوه 150 میلیون ریالی در بندرترکمن و چند خبر از گلستان

به گزارش وبلاگ طفره، گرگان - خبرنگاران - رد رشوه 150 میلیون ریالی توسط پلیس بندرترکمن، وقوع سانحه رانندگی با هفت مصدوم در گالیکش و تداوم ناپایداری هوا در استان از مهمترین خبرهای کوتاه روز پنجشنبه گلستان است.

خبرنگاران رد رشوه 150 میلیون ریالی در بندرترکمن و چند خبر از گلستان

جانشین فرمانده انتظامی گلستان از رد پیشنهاد رشوه مامور نیروی انتظامی شهرستان بندرترکمن از یک متهم خبر داد و گفت: فردی که در زمینه خرید و فروش غیرمجاز پرندگان کمیاب فعالیت می کرد پس از دستگیری در مخفیگاهش برای فرار از مجازات پیشنهاد رشوه 150 میلیون ریالی داد که مامور وظیفه شناس با رد کردن این مبلغ، مراتب را صورتجلسه و متهم را تحویل مراجع قضایی داد.

**

برخورد 2 دستگاه خودرو سواری پراید در حوالی شهرستان گالیکش در شرق گلستان باعث مصدوم شدن هفت سرنشین این خودروها شد.

**

اداره کل هواشناسی گلستان از احتمال بارش برف و باران در استان خبر داد و گفت: از روز جمعه گلستان شاهد بارش پراکنده باران در مناطق دشت و کوهپایه و برف در ارتفاعات است که بروز پدیده مه، کاهش دما و وزش باد از دیگر نتایج فعالیت سامانه سرد روزهای اخیر به شمار می رود.

**

فرماندار گرگان با اشاره به پلمب 6 واحد صنفی در این شهرستان با توجه به تشدید نظارت بر اصناف در راستای اجرای طرح محدودیت های کرونایی گفت: این واحدها به دلیل تخلف در پذیرش مشتری و رعایت نکردن بخشنامه ستاد ملی کرونا پلمب شدند.

**

مدیر امور اراضی سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: امسال بیش از 230 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی در استان شناسایی شد.

**

مدیرکل کانون پرورش فکری گلستان از برگزاری بیش از 50 برنامه متنوع فرهنگی، هنری و ادبی در فضای مجازی برای بچه ها و نوجوانان با نیازهای ویژه در استان خبر داد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران رد رشوه 150 میلیون ریالی در بندرترکمن و چند خبر از گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران رد رشوه 150 میلیون ریالی در بندرترکمن و چند خبر از گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید