خبرنگاران پیغامی از سوئیس برای اسکوچیچ و پیشنهاد اسپانیاییِ سردار

به گزارش وبلاگ طفره، تهران- خبرنگاران- در ششمین روز از فروردین ماه سال 1400 با بسته ورزشی خبرنگاران همراه باشید.

خبرنگاران پیغامی از سوئیس برای اسکوچیچ و پیشنهاد اسپانیاییِ سردار

به گزارش وبلاگ طفره، در ششمین روز از فروردین ماه، بسته ورزشی وبلاگ طفره در حالی تقدیم شما می شود که مصاحبه ها، اخبار و گزارش های متنوعی از ورزش ایران و جهان تدارک دیده شده است. با ما همراه باشید.

پس از 537 روز به خانه برمی گردیم/ از رکورد 7ساله تا 5تایی شدن اسکوچیچ

تیم ملی فوتبال ایران پس از 537 روز باردیگر باید در استادیوم آزادی به میدان برود؛ آن هم در شرایطی که از آخرین باخت در این استادیوم هفت سال و 25 روز می گذرد. مشروح این گزارش را در اینجا مطالعه کنید.

بسته پیشنهادی سویا برای خرید سردار آزمون به سنت پترزبورگ رسید

باشگاه سویا آماده است با پرداخت 15 میلیون یورو و همچنین بندهای ویژه برای سردار آزمون، این بازیکن ایرانی را در تابستان پیش رو به خدمت بگیرد. ادامه این خبر در اینجا قابل دسترسی است.

ستاره آبی پوش در آستانه یک تاریخ سازی قبل از سرخیو راموس

مهاجم حرفه ای تیم ملی فوتبال کویت تا رسیدن به رکورد بیشترین بازی ملی، تنها به سه مسابقه دیگر احتیاج دارد. روی اینجا کلیک کنید و در جریان ادامه این خبر قرار بگیرید.

کاهش استرس باعث شد یک طلا و یک نقره به دست بیاورم

دارنده سهمیه المپیک توکیو گفت: رقابت در کنار برترین های جهان اندک اندک خودباوری و سطح اعتماد به نفس ورزشکاران را افزایش می دهد و من نیز از این موضوع مستثنی نیستم و در مرحله فینال و مسابقات میکس کنترل بهتری روی اعصابم و کاهش استرسم داشتم و با آرامش بیشتری به مصاف حریفان رفتم. برای خواندن این مصاحبه به اینجا مراجعه کنید.

شاه ماهی جابجایی اروپایی گران تر شد؛ بچه مردِ 180 میلیونی

باشگاه دورتموند آلمان مبلغ آزادی ستاره فوتبالیست نروژی خود را بیشتر کرد. برای اطلاع از ادامه این خبر به اینجا رجوع کنید.

پیشنهاد ویژه رولف دوبلی به سرمربی تیم ملی ایران؛ پیگیر اخبار نباش

زمان زیادی تا آغاز بازی های حساس تیم ملی فوتبال ایران باقی نمانده اما همچنان صحبت های عجیبی پیرامون دراگان اسکوچیچ وجود دارد که چندان جالب به نظر نمی رسد. برای مطالعه مشروح این یادداشت، روی اینجا کلیک کنید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پیغامی از سوئیس برای اسکوچیچ و پیشنهاد اسپانیاییِ سردار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیغامی از سوئیس برای اسکوچیچ و پیشنهاد اسپانیاییِ سردار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید