حمله عجیب طرفداران باشگاه مطرح اروپایی به طارمی با یک واژه عجیب

به گزارش وبلاگ طفره، دوباره ماجرای انتقال مهدی طارمی به یک تیم انگلیسی سر زبان ها افتاده است.

حمله عجیب طرفداران باشگاه مطرح اروپایی به طارمی با یک واژه عجیب

به گزارش وبلاگ طفره به نقل از ایران آنلاین، با اینکه انتقال هری کین به بایرن مونیخ نهایی نشده و تاتنهام آخرین پیشنهاد طرف آلمانی را رد نموده اما بحث برای انتخاب جانشین کاپیتان تیم ملی انگلیس وجود دارد. از هفته قبل رسانه های انگلیسی و پرتغالی گزارش هایی درباره علاقه تاتنهام به مهدی طارمی را منتشر کردند. علاقه ای که حالا شکلی جدی تر به خود گرفته و همه منتظر نهایی شدن انتقال کین به بایرن مونیخ هستند تا طارمی راهی لندن گردد و پیراهن تاتنهام را بپوشد. البته پورتو برای صدور رضایتنامه طارمی مبلغی در حدود 30 میلیون یورو می خواهد اما گویا تاتنهام تا 24 میلیون یورو برای این انتقال احتمالی هزینه خواهد نمود.

ریچارلیسون انتخاب اول آنگه

بعد از درخشش در واتفورد و اورتون، ریچارلیسون ابتدای فصل 2023-2022 پیراهن تاتنهام را پوشید اما در27 بازی فقط یک گل به ثمر رساند. این مهاجم 26 ساله برزیلی که درتیم ملی کشورش آمار فوق العاده 20 گل در 44 بازی را به نام خود ثبت نموده، با توجه به جدایی هری کین احتمالاً انتخاب اول آنگه پوستکوگلو برای نوک خط حمله خواهد بود.

تاتنهام یا باشگاه بازنشسته ها

علاقه تاتنهام به جذب مهدی طارمی باعث شده تا خیلی از طرفداران این باشگاه در توئیتر انتقادهایی به مسئولان باشگاه وارد نمایند. آنها در توئیتر نوشته اند که چرا بقیه تیم های انگلیسی مهاجمانی جوان جذب می نمایند اما تاتنهام سراغ طارمی 31 ساله رفته. طرفداران تاتنهام معتقدند باشگاه شان در سال های اخیر دو بار در جذب بازیکنان بالای 30 ساله ناموفق عمل نموده و به همین علت دیگر باید سراغ بازیکنان جوان تر برود. آنها تاتنهام را با لفظ باشگاه بازنشسته ها خطاب نموده اند. با این حال مهدی طارمی و آمارش گواه این است که می تواند در تاتنهام هم بدرخشد و جواب محکمی به این انتقادها بدهد.

تاتنهام بر خلاف پورتو فصل بعد در لیگ قهرمانان اروپا حضور ندارد. بعد از اینکه خیلی از طرفداران تاتنهام در توئیتر نسبت به خرید احتمالی طارمی انتقاد کردند، یک کاربر ایرانی به زبان انگلیسی نوشت: طارمی اگر به تاتنهام بیاید، خیلی هم لطف می نماید. چون لیگ قهرمانان اروپا را از دست می دهد و نمی تواند در این تورنمنت مهم با تاتنهام شرکت کند. اتفاقاً همین مسأله باعث شده تا طارمی با وسواس بیشتری پیشنهاد تاتنهام را آنالیز کند.

اینتر مشتری جدی مهدی

تاتنهام تنها تیمی نیست که برای جذب مهدی طارمی کوشش می نماید. اینترمیلان هم بعد از انصراف از جذب روملولوکاکو در کوشش است تا مهاجمی طراز اول را شکار کند. این مهاجم می تواند مهدی طارمی باشد. بخصوص که اینترمیلان در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد و به لحاظ مالی هم قادر است رقم درخواستی پورتو را پرداخت کند.

فیلیکس و موراتا رقبای طارمی

در بازار نقل وانتقالات فوتبال اروپا، به جز مهدی طارمی دو مهاجم دیگر هم هستند که می توانند گزینه های مطلوبی برای تاتنهام و اینترمیلان باشند. یکی ژوائو فیلیکس که با تصمیم دیگوسیمئونه حق حضور در تمرینات اتلتیکومادرید را ندارد و دیگری آلواروموراتای اسپانیایی که سابقه بازی درلالیگا و سری آ را در کارنامه دارد. این دو می توانند خطری جدی برای طارمی باشند.

پیشنهاد تمدید سه ساله

اگر به هر علتی مهدی طارمی در پورتو بماند، بلافاصله باشگاه پرتغالی پیشنهاد تمدید سه ساله را روی میز می گذارد. طارمی آن وقت باید جواب خود را به پیشنهاد پورتو بدهد که احتمالاً منفی است. با این حال روزها و هفته های بعد تکلیف مهاجم بوشهری را تعیین خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین

به "حمله عجیب طرفداران باشگاه مطرح اروپایی به طارمی با یک واژه عجیب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله عجیب طرفداران باشگاه مطرح اروپایی به طارمی با یک واژه عجیب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید