رجبی: بدعت تغییر داوران تبعات خطرناکی دارد، آقای فکری دوران این کارها تمام شده

به گزارش وبلاگ طفره، مربی تیم فولادخوزستان گفت: مطمئنیم فدراسیون زیر بار بدعت تغییر داوری با اعتراض باشگاه ها نخواهد رفت.

رجبی: بدعت تغییر داوران تبعات خطرناکی دارد، آقای فکری دوران این کارها تمام شده

به گزارش وبلاگ طفره و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، حمیدرضا رجبی مربی تیم فولاد در گفت وگو با رسانه باشگاه در خصوص نامه باشگاه استقلال در خصوص تغییر داور بازی گفت: در شرایطی که تنها یک هفته از آغاز بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر آغاز شده بنظر می رسد برخی اعتراض ها که از فضای مجازی کلید خورده قصد فشار بر فدراسیون فوتبال و کمیته محترم داوران برای تغییر داور دیدار این هفته تیممان برابر استقلال دارد، بدعتی که اگر با موافقت فدراسیون فوتبال همراه شود می تواند تبعات خطرناک و جبران ناپذیری را برای فوتبال ایران به همراه داشته باشد.

وی گفت: ما فصل گذشته از اشتباه غیر عمد آقاى زاهدى فر 3 امتیاز را به راحتى در دیدار با ذوب آهن از دست دادیم ولى هیچ وقت به خودمان اجازه ندادیم تا به کمیته داوران بگوییم ایشان را داور بازى ما نگذارید، ایشان از داوران مطرح ،خوب و زحمتکش کشورمان هستند و امیدواریم بهترین قضاوت را در روز جمعه داشته باشند و برنده اصلی دیدار ایشان باشند.

رجبی اضافه کرد: ما در باشگاه فولاد خوزستان خود را ملزم به اجرای قواعد حرفه ای فوتبال می دانیم و هرگونه تغییر داور بازی روز جمعه آن هم با فشار یک تیم می تواند شائبه برانگیز باشد، مطمئنیم قوه عاقله و تصمیم گیر در فدراسیون فوتبال زیر بار این بدعت نمی رود چرا که آن را سنگ بنای بی قانونی ها و فشارهای غیرمنصفانه آینده بر قشر بی ادعای داوران می داند. امید است با ورود لیگ برتر فوتبال ایران به سن بیست سالگی، باشگاه ها، مربیان بازیکنان و حتی هواداران پرشور تیم ها رفتار های حرفه ای تری از خود به نمایش بگذارند.

مربی فولاد همچنین گفت: آقای فکری چند روز پس از مرگ تلخ داور جوان، استوری می گذارند که داوران قشر ضعیف که حقشان پرداخت به موقع نمی شود و پس از آن باشگاه شان اینگونه اعتراض می کنند و امروز پس از چند روز گذشتن از نامه می گویند که در جریان نامه باشگاهش نبوده است، ایشان پس از چند روز تاخیر در جریان کارهای باشگاهشان قرار می گیرد؟ آقای فکری دوست عزیز دوران این کارها تمام شده و بهتر است تمرکزتان را روی مسائل فنی بگذارید نه این صحبت هایی که دیگر تکراری شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رجبی: بدعت تغییر داوران تبعات خطرناکی دارد، آقای فکری دوران این کارها تمام شده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رجبی: بدعت تغییر داوران تبعات خطرناکی دارد، آقای فکری دوران این کارها تمام شده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید