عاقبت قرار دادن لامپ در دهان؛ هرگز این کار را نکنید!

به گزارش وبلاگ طفره، عاقبت قرار دادن لامپ در دهان؛ هرگز این کار را نکنید!

عاقبت قرار دادن لامپ در دهان؛ هرگز این کار را نکنید!

مردی کنجکاو زمانی که یک لامپ را در دهانش قرار داد، متوجه شد که خارج کردن آن غیرممکن است و در شرایط عجیب و خطرناکی نهاده شد.

به گزارش وبلاگ طفره، ویدئویی که در شهر یویائو در استان ژجیانگ فیلمبرداری شده است، مردی سراسیمه و مضطرب با صورت پوشانده را نشان می دهد که به سمت آتش نشانی شهر یویائو رفت و از آتش نشانان یاری خواست.

در حالی که پایه لامپ از دهانش بیرون زده بود، مرد ناامیدانه سعی کرد شرایط خود را بیان کند، اما قادر به بیان کلماتش نبود.

آتش نشانان او را آرام کردند و با آنالیز دقیق تر متوجه شدند که لامپ از نوع LED بوده و قسمت شیشه ای آن در دهان مرد نهاده شده است. آن ها فهمیدند که هر شکستگی تصادفی می تواند منجر به صدمات شدید دهان گردد.

با توجه به ماهیت حساس و خطرناک شرایط، آتش نشانان بلافاصله تصمیم گرفتند که مرد را به بیمارستانی در همان نزدیکی منتقل نمایند.

به گفته پزشک، لامپ برای بیش از دو ساعت در دهان این مرد که چن معرفی شده، گیر نموده بود و قادر به صحبت کردن یا قورت دادن نبود و دندان های جلویی اش لبه لامپ را محکم گرفته بود. هر گونه فشار می توانست شیشه را بشکند و اندام های داخلی او را به خطر بیندازد.

پس از معاینه دقیق، پزشکان اقدام به گشاد کردن حفره دهان او با دهان بازکن نموده و پایان توانستند لامپ را از خارج نمایند.

معلوم شد که این مصیبت عجیب نتیجه ماجراجویی ناگوار چن بوده است. او پس از تماشای ویدئویی از فردی که لامپ را در دهان خود فرو می نماید و نمی توانست آن را خارج کند، تصمیم گرفت با گذاشتن یک لامپ در دهانش این ادعا را رد کند، اما خود را در همان مخمصه دید.

منبع: فرارو

به "عاقبت قرار دادن لامپ در دهان؛ هرگز این کار را نکنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عاقبت قرار دادن لامپ در دهان؛ هرگز این کار را نکنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید