فخرالدینی: از لحاظ روحی اُفت شدیدی داشتیم، پایین جدول هستیم ولی به جمع مدعیان برمی گردیم

به گزارش وبلاگ طفره، میلاد فخرالدینی، هافبک تیم فوتبال ذوب آهن مدعی است که این تیم به کورس مدعیان قهرمانی بازخواهد گشت.

فخرالدینی: از لحاظ روحی اُفت شدیدی داشتیم، پایین جدول هستیم ولی به جمع مدعیان برمی گردیم

میلاد فخرالدینی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ طفره، با اشاره به کسب اولین برد تیمش در لیگ برتر که برابر شاهین بوشهر رقم خورد، گفت: ما خیلی زودتر از این باید به برد می رسیدم و متأسفانه برای کسب اولین برد 9 هفته انتظار کشیدیم. نتایجی که گرفتیم باعث شد تا ذوب آهن از لحاظ روحی اُفت شدیدی کند، ولی کسب این سه امتیاز تا حدودی توانست شرایط روحی تیم را بهتر کند. خدا را شکر که در این مقطع به پیروزی رسیدیم و امیدوارم در بازی بعدی هم سه امتیاز را بگیریم تا شرایط بهتری در جدول پیدا کنیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن در ارتباط با گلی که از روی نقطه پنالتی برای تیمش به ثمر رساند، خاطر نشان کرد: این گل نتیجه زحمات بازیکنان بود و دریافت سه امتیاز از همه چیز مهمتر بود. ما اگر در بازی بعدی ماشین سازی را ببریم، قطعاً شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد و برد در این بازی می تواند یک جهش خوب برای ذوب آهن باشد. ما امتیازهای حساسی را از دست دادیم و باید در بازی های بعدی کمترین اشتباه را داشته باشیم.

فخرالدینی درباره اینکه قبل از شروع فصل گفته بود ذوب آهن یکی از شانس های قهرمانی است، اعلام کرد: نمی خواهم دنبال توجیه باشم، ولی دیر شروع شدن لیگ برتر به تیم ما ضربه زد، هر چند که بازیکنان هم اشتباهاتی داشتند که این گونه نتیجه گرفتیم. من به تیم خودمان ایمان دارم و با اینکه الان پایین جدول هستیم، این اطمینان را دارم که به جمع مدعیان بازخواهیم گشت. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و تلاش خواهیم کرد تا نتایج گذشته را جبران کرده و به بالای جدول برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فخرالدینی: از لحاظ روحی اُفت شدیدی داشتیم، پایین جدول هستیم ولی به جمع مدعیان برمی گردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فخرالدینی: از لحاظ روحی اُفت شدیدی داشتیم، پایین جدول هستیم ولی به جمع مدعیان برمی گردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید