فردا آخرین مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری

به گزارش وبلاگ طفره، معاون اداری و اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: قرار است سه شنبه 30 مهر ماه 98 ثبت نام اینترنتی وام ضروری بازنشستگان کشوری سرانجام یابد.

فردا آخرین مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ طفره، امین پورذاکری با تاکید براینکه قرار است سه شنبه 30 مهر ماه 98 ثبت نام اینترنتی این تسهیلات انتها یابد، اظهار کرد: از ابتدای مهر ماه تا روز یکشنبه (28 مهرماه 98) تعداد 240 هزار و 361 نفر از بازنشستگان و موظفین زیرپوشش این صندوق اقدام به ثبت نام اینترنتی در سامانه وام ضروری 7 میلیون تومانی نموده اند.

پورذاکری ادامه داد: استان تهران با 42 هزار و 637 نفر همانند سال های گذشته بیشترین آمار ثبت نام را به خود اختصاص داده است.

وی توضیح داد: پس از آن به ترتیب استان های فارس با 19 هزار و 431 نفر، خراسان رضوی با 18 هزار و 808 نفر، اصفهان با 16 هزار و 614 نفر و گیلان با 12 هزار و 420 نفر قرار دارند.

معاون اداری و اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: کمترین تعداد ثبت نام اینترنتی وام ضروری نیز مربوط به استان های قم با هزار و 749 نفر، ایلام با هزار و 981 نفر، خراسان شاقتصادی با دو هزار و 93 نفر، کهکیلویه و بویراحمد با دوهزار و 392 نفر و بوشهر با دوهزارو 470 نفر است.

لازم به ذکر است ثبت نام اینترنتی وام ضروری 7 میلیون تومانی از اول مهرماه شروع شده و تا سه شنبه 30 مهرماه 98 یعنی دو روز دیگر، در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فردا آخرین مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا آخرین مهلت ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید