نام سازمان جهانی گردشگری تغییر کرد

به گزارش وبلاگ طفره، UNTOURISM یا سازمان گردشگری ملل متحد عنوان جدیدی است که سازمان جهانی گردشگری خود را با آن معرفی کرده است. این سازمان با برند آژانس تخصصی گردشگری سازمان ملل متحد و رهبر جهانی گردشگری برای توسعه، محرک تغییرات اجتماعی و مالی، فعالیت های خود را تأیید کرده است همچنین تحول گردشگری برای جهانی بهتر شعار این سازمان است.

نام سازمان جهانی گردشگری تغییر کرد

مأموریت این سازمان حول سه پیام اصلی است شامل؛ سازمان ملل متحد به عنوان سازمان نوع محبت آمیز جهانی، مفهوم پیوند انسان ها در سرتاسر جهان و مفهوم کنشگری و حرکت.

همچنین ارتقای رفاه افراد، حفاظت از محیط زیست طبیعی، تحریک پیشرفت مالی و تقویت هماهنگی بین المللی، جوهر اساسی فعالیت های این سازمان است.

در این باره بورخا بوررو، مدیر اجرایی اینتربرند UNTOURISM گفته است: انتقال از UNWTO به گردشگری سازمان ملل متحد، مرحله جدیدی را برای این سازمان رقم می زند. این تغییر چندین مزیت از جمله سادگی، درک بهتر، بهبود خوانایی و نام به یادماندنی را در پی دارد.

پیش از این در سال 1384 سازمان جهانی گردشگری به دلیل اشتباهات شایع بین اسامی اختصار دو سازمان گردشگری جهانی و سازمان تجارت جهانی WTO در نهایت تصمیم گرفت که دو حرف مخفف سازمان ملل یعنی UN را به ابتدای نام این سازمان اضافه کرد.

منبع: گردشبان

به "نام سازمان جهانی گردشگری تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نام سازمان جهانی گردشگری تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید