4 بازیکن کلیدی پرسپولیس در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش وبلاگ طفره، گر چه همه شاگردان یحیی گل محمدی بازیکنانی شایسته به شمار می فرایند، اما شاید 4 بازیکن در خطوط مختلف تأثیرگذاری بیشتری در ملاقات امروز و در فینال لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند. 4 بازیکن کلیدی پرسپولیس در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا نفرات زیر هستند.

4 بازیکن کلیدی پرسپولیس در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا

1- حامد لک؛ بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا در این رقابت ها هرگز در جریان بازی گلی دریافت ننموده است. او دو گل از تیم های الدحیل قطر و النصر عربستان خورده که هر دو از روی ضربات پنالتی بوده است. بدون شک دروازه بان اول پرسپولیس می تواند نقشی کلیدی در این ملاقات داشته باشد. اگر حامد لک روی فرم باشد و همچون ملاقات های گذشته پرسپولیس (در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر) آماده و سر حال، گل زدن به او سخت ترین کار جهان برای مهاجمان اولسان خواهد بود. این دروازه بان خوش قد و قامت و کم اشتباه می تواند با درخشش خود به قهرمانی پرسپولیس در بازی امروز یاری شایانی کند.

2- سیدجلال حسینی؛ سوپرمن، لیدر، کاپیتان یا مدافعی گلزن و شاید همه این خصوصیات را سیدجلال حسینی یکجا دارد. یحیی گل محمدی خیلی خوشبخت است که یک دستیار هم داخل زمین پرسپولیس دارد و اشتباهات بازیکنان را حین بازی تذکر می دهد. سیدجلال جزو معدود کاپیتان هایی است که آسیا هم او را قبول دارد و نه تنها در امور دفاعی بلکه هنگام ضربات کرنر، کاشته و ایستگاهی می تواند در نقش یک گلزن ظاهر گردد. او روحیه جنگندگی و مبارزه تا سوت انتها بازی را به همبازیانش تزریق نموده و می تواند در بازی با اولسان نقش خاص و ویژه ای داشته باشد.

3- سیامک نعمتی؛ این یکی یک جهان انگیزه دارد. آماده ترین بازیکن پرسپولیس در مسابقات لیگ برتر، فینال برگشت 2 سال پیش برابر کاشیما را از دست داد و حالا با انگیزه ای فراوان می خواهد جبران کند. خبر های رسیده از قطر حاکی از آن است که بهترین مدافع راست مسابقات لیگ قهرمانان در منطقه غرب آسیا قرار است در پُست هافبک راست بازی کند. اتفاقاً سیامک در صورت بازی در خط میانی خطرناک تر هم خواهد شد. شماره 88 پرسپولیس از قدرت شوتزنی و شم گلزنی بالایی برخوردار است و قادر است در کنار تغذیه مهاجمان تیمش نیم نگاهی نیز به دروازه اولسان داشته باشد. اگر امروز دیدید سیامک نعمتی یکی از گلزنان بازی با اولسان کره جنوبی بود چندان تعجب نکنید!

4- بشار رسن؛ اگر بشار رسن از پرسپولیس جدا گردد عظیم ترین حسرت یحیی گل محمدی خواهد بود. هافبک عراقی و تکنیکی پرسپولیس امید اول گلزنی سرخ ها به تیم اولسان کره جنوبی است. او پنالتی زن اول تیم هم محسوب می گردد و اجازه دارد با آزادی کامل در زمین و محوطه جریمه حریف دریبل بزند و مانور دهد. البته بازیکنانی همچون احمد نوراللهی، سعید آقایی، محمدحسین کنعانی زادگان و حتی امید عالیشاه هم این شانس را دارند که کلیددار بازی امروز شوند.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "4 بازیکن کلیدی پرسپولیس در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 بازیکن کلیدی پرسپولیس در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید