آخرین لامبورگینی های سفارشی 12 سیلندر بنزینی

به گزارش وبلاگ طفره، لامبورگینی با معرفی دو مدل سفارشی آخرین محصولاتش با موتور دوازده سیلندر بنزینی را به بازار عرضه می نماید. نام این دو ماشین که هفته گذشته رونمایی شد، اینونسیبل (Invencible) و اتنتیکا (Autentica) است.

آخرین لامبورگینی های سفارشی 12 سیلندر بنزینی

هر دو ماشین براساس مدل دوازده سیلندر آونتادور ساخته شده و تنها همین دو دستگاه از آنها فراوری می گردد.

لامبورگینی اینونسیبل آخرین مدل لامبورگینی با موتور دوازده سیلندر بنزینی است

یکی از ماشین ها کوپه ودیگری بدون سقف است. لامبورگینی می گوید در طراحی آنها از مدل های دوازده سیلندر گذشته اش الهام گرفته است. آخرین مدل های دوازده سیلندر لامبورگینی 780 اسب بخار نیرو فراوری می نماید و نیروی موتور به چهار چرخ منتقل می گردد. اطلاعات فنی دیگری از دو ماشین منتشر نشده، اما پیش بینی می گردد شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت ماشین زیر سه ثانیه و حداکثر سرعتش 355 کیلومتر در ساعت باشد.

لامبورگینی اتنتیکا

تنها یک دستگاه از لامبورگینی اتنتیکا ساخته می گردد

لامبورگینی 600 دستگاه آخر آونتادور را به عنوان یک سری ویژه به نام آلتیمه (Altime) فراوری می نماید و قیمت هر دستگاه 500 هزار دلار است. قیمت اینونسیبل و اتنتیکا اعلام نشده، اما با توجه به تک بودنشان، به احتمال زیاد قیمتی میلیونی دارند.

آونتادور دوازده سال پیش به بازار آمد و لامبورگینی به زودی مدلی که قرار است جایگزینش گردد را معرفی می نماید. این ماشین قرار است هیبرید-الکتریکی باشد و یک موتور الکتریکی هم به موتور دوازده سیلندرش اضافه خواهد شد. لامبورگینی به مرور مدل های دیگرش را هم هیبرید-الکتریکی می نماید و در سال 2028 اولین مدل کاملا الکتریکی خود را به بازار عرضه خواهد نمود.

منبع: فوت و فن / bbc.com

به "آخرین لامبورگینی های سفارشی 12 سیلندر بنزینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین لامبورگینی های سفارشی 12 سیلندر بنزینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید