آخرین شرایط پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های نواب، تندگویان ، چه زمانی ترافیک میدان بهمن کم می گردد؟

به گزارش وبلاگ طفره، سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از پیشرفت پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های نواب-تندگویان اطلاع داد.

آخرین شرایط پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های نواب، تندگویان ، چه زمانی ترافیک میدان بهمن کم می گردد؟

به گزارش وبلاگ طفره، هادی حق بین سرپرست معاونت فنی و عمرانی در بازدید از پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های نواب-تندگویان گفت: عملیات اجرایی عرشه پل چپگرد در حال پیگیری است.

حق بین با تاکید بر اینکه با توجه به مسائل بوجود آمده برای شهروندان در ساعات پیک ترافیک در این مسیر باید به صورت 24 ساعته کارگاه فعالیت داشته باشد، از پیشرفت 37 درصدی این پروژه اطلاع داد.

پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های نواب-تندگویان یک پروژه سه سطحی است که علاوه بر کاهش 3.5 کیلومتری گردش های اضافی، بار ترافیک ورودی به میدان بهمن و بزرگراه آزادگان را کاهش داده و با توزیع متناسب ترافیک عبوری، بر رفت و آمدهای محلی اثرگذار است.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، طرح تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های شهید یارجانی (نواب) و شهید تندگویان شامل یک مسیر زیرگذر در امتداد باند شرق به غرب بزرگراه شهید تندگویان و یک پل چپگرد به منظور برقراری گردش ترافیکی شمال به شرق در محل تقاطع است.

منبع: همشهری آنلاین

به "آخرین شرایط پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های نواب، تندگویان ، چه زمانی ترافیک میدان بهمن کم می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط پروژه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های نواب، تندگویان ، چه زمانی ترافیک میدان بهمن کم می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید