اصلاح ساختار سهام شهروند با عرضه در بورس

به گزارش وبلاگ طفره، تهران (پانا)- شهردار تهران با تاکید بر عرضه شهروند به بازار بورس گفت این کار شفافیت این فروشگاه را بیشتر خواهد نمود و در جهت اصلاح ساختار شهروند است.

اصلاح ساختار سهام شهروند با عرضه در بورس

به گزارش شهر، پیروز حناچی در این مراسم با تاکید بر عرضه فروشگاه شهروند به بورس گفت: من از همکارانم تشکر می کنم که به قول خود عمل کردند و این فروشگاه را آماده کردند تا مردم از آن استفاده نمایند.

او در ادامه با تاکید بر عرضه شهروند به بازار بورس گفت: این کار شفافیت این فروشگاه را بیشتر خواهد نمود و در جهت اصلاح ساختار شهروند است و این پروژه پیشتاز ماست. در آینده شرکت های دیگری مانند همشهری را هم آماده می کنیم که به بورس عرضه کنیم.

شهردار تهران همچنین سالروز آزادسازی خرمشهر را تبریک گفت و در ادامه اضافه کرد: خرمشهر هم در آن روز که پس از مقاومتی جانانه سقوط کرد و هم زمانی که در یک عملیات غرور آفرین آزاد شد در یاد مردم ما خواهد ماند. در روزی که خرمشهر آزاد شد رزمندگان ما سی هزار اسیر از دشمن گرفتند. یاد و خاطره شهدای آزادسازی خرمشهر گرامی باد.

در این مراسم همچنین امامی - معاون اقتصادی شهرداری تهران - با تاکید بر فروش شهروند به بخش خصوصی گفت: زمانی که شهروند تاسیس شد برای یک احتیاج در شهر بود اما امروز که می بینیم بخش خصوصی در رقابت با این فروشگاه است باید آن را با ساز و کاری اداره کنیم که بتواند رقابت کند چرا که معتقدیم فروشگاه داری کار شهرداری نیست. بر این اساس برنامه شهرداری واگذاری این فروشگاه به بخش خصوصی و آماده کردن برای عرضه به بورس است.

همچنین در این مراسم وحید کریمی مدیرعامل شهروند گفت: شهروند 27 سال است که به مردم خدمت عرضه می نماید و امیدوارم در آینده بهتر به مردم خدمت رسانی کنیم.

او گفت: فروشگاه حاضر در 1140 متر بنا ساخته شده است و دارای دو طبقه پارکینگ است و ارزش این فروشگاه طبق برآوردها به 1500 میلیارد تومان می رسد.

او گفت: برآورد ما این است که این فروشگاه می تواند روزانه نیم میلیارد تومان فروش داشته باشد. فروشگاه بعدی که افتتاح خواهیم کرد در بزرگراه همت و بعدی هم در کرج خواهد بود

کریمی درباره عرضه فروشگاه شهروند به بورس گفت: این فروشگاه در حال حاضر 2600 میلیارد تومان سرمایه ثابت دارد و سود آن نسبت به قبل چهار برابر شده است و به زودی در بورس فروشگاه را عرضه خواهیم کرد.

در خاتمه مراسم شهردار تهران به عنوان اولین شهروند از فروشگاه خرید کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "اصلاح ساختار سهام شهروند با عرضه در بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح ساختار سهام شهروند با عرضه در بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید