افزایش سفرهای مردمی در بحبوحه امیکرون

به گزارش وبلاگ طفره، تهران (پانا) - در حالی که آمار ابتلا به کرونا بار دیگر در کشور افزایش چند برابری داشته است، اما مردم در تعطیلات اخیر به سوی جاده ها گسیل شده و در شرایط امیکرون سفرهای جاده ای افزایش داشت.

افزایش سفرهای مردمی در بحبوحه امیکرون

به گزارش ایسنا، بر اساس آمارهای دریافت شده از شرایط تردد بین استانی وسایل نقلیه مختلف، روز گذشته (پنجشنه 28 بهمن ماه) یک میلیون و 823 هزار 324 وسیله نقلیه در محورهای مواصلاتی کشور رخ داد که نسبت به تردد روز قبل از آن با یک میلیون 754 هزار و 459 وسیله نقلیه، 3.9 درصد افزایش داشته است.

این افزایش تردد وسایل نقلیه مختلف در جاده های کشور در حالی رخ می دهد که بر اساس آخرین شرایط کرونایی اعلام شده از سوی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت طی 24 ساغت گذشته 19 هزار و 317 بیمار نو کووید19 در کشور شناسایی شده و 187 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند.

10 محور مواصلاتی آزادراه تهران-کرج، کرج-تهران، کرج-قزوین، قزوین-کرج، تهران-ساوه، ساوه-تهران، تهران-شهریار، تهران-قم، تهران-جاجرود و کرج شهریار پرترددترین محورهای مواصلاتی در 24 ساعت گذشته بودند. اوج تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 بامداد روز گذشته رخ داده است.

بر اساس آمارهای اعلام شده از سوی مرکز مدیریت راه های کشور، روز گذشته بارندگی کمی در بعضی محورهای شمالی رخ داد که پراکنده بود و از ساعاتی پیش نیز راستا رفت محورهای شمالی (آزادراه تهران-شمال و محور کرج چالوس) بسته شده است و هم اکنون بارش برف و باران در محورهای چالوس و هراز برف و باران گزارش شده است.

بعلاوه ترافیک سنگینی در محورهای چالوس راستا(شمال به جنوب) و حدفاصل مرزن آباد تا میانک، محور هراز راستا (شمال به جنوب) و در محدوده های بایجان، شاهاندشت، آب اسک و مبارک آباد، محور فیروزکوه راستا(شمال به جنوب) و در محدوده گیلاوند و آزادراه پردیس - تهران و محور قدیم بومهن - تهران و در محدوده جاجرود وجود دارد اما در در آزادراه تهران - شمال(شمال به جنوب) و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) تردد روانی برقرار است.

در سایر محورها نیز ترافیک سنگینی در آزادراه کرج - قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری، محور شهریار - تهران محدوده میدان معادن و در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پلیس راه مهرشهر تا امامزاده طاهر و حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس گزارش شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "افزایش سفرهای مردمی در بحبوحه امیکرون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سفرهای مردمی در بحبوحه امیکرون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید