انتقاد بهزاد فراهانی از دستمزد میلیاردی نوید محمدزاده

به گزارش وبلاگ طفره، بهزاد فراهانی معتقد است که این روزها دستمزدهای بازیگران به طرز عجیبی بالا رفته است. او تاکید می نماید دلیلی ندارد نوید محمدزاده یک میلیارد و 200 میلیون تومان بگیرد و او با سابقه هنری اش، 20 میلیون تومان. او در نشست خبری سریال دلدار از دستمزد بالای بعضی از بازیگران انتقاد نموده است.

انتقاد بهزاد فراهانی از دستمزد میلیاردی نوید محمدزاده

فراهانی گفت: حد فاصل هزار دستان علی حاتمی تا سریال های حال حاضر تلویزیون بسیار زیاد است و اگر درام نویسی به مشکل خورده، مقصر تلویزیون است. دستمزدها چقدر بالا رفته که نوید محمدزاده باید یک میلیارد و 200 میلیون تومان بگیرد و دستمزد من با این سابقه کار ماهی 20 میلیون است؟ این موضوع به دلیل ندانم کاری جامعه و مسئولان است و به همین دلیل است که نمی توان خروجی خوبی داشت و این مدیران رسانه ملی هستند که آن طور که باید برای تلویزیون هزینه نمی نمایند.

این بازیگر پیشکسوت درحالی از دستمزد میلیاردی محمدزاده انتقاد نموده که بعد از انتشار شایعه دستمزد یک میلیارد و 200 میلیون تومانی او برای بازی در سریال قورباغه وکیلش این رقم را تکذیب کرد.

براساس گزارش سینما فرهنگ، او همچنین اعلام کرد: در این جمع، قدیمی ترین کارمند تلویزیون به حساب می آیم و به همان میزان هم از تلویزیون دلخورم، چراکه سطح سریال نویسی در تلویزیون افت نموده است و از مسائل و روابط مردم زحمت کش نمی نویسند. من فکر می کنم که دیگر زمان خودی و غیر خودی و از ما و بر ما بودن گذشته و وقت آن رسیده که نویسنده های بزرگ کشور از خانه هایشان خارج شوند.

منبع: آی سینما

به "انتقاد بهزاد فراهانی از دستمزد میلیاردی نوید محمدزاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد بهزاد فراهانی از دستمزد میلیاردی نوید محمدزاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید