اولین اظهارنظر پیمان جبلی پس از انتصاب به ریاست صداوسیما

به گزارش وبلاگ طفره، پیمان جبلی در اولین اظهارنظر پس از انتصاب به ریاست صداوسیما تاکید نمود که صداوسیما رسانه کسانی خواهد بود که صدایشان به جایی نمی رسد.

اولین اظهارنظر پیمان جبلی پس از انتصاب به ریاست صداوسیما

به گزارش وبلاگ طفره به نقل از روابط عمومی معاونت برون مرزی صداوسیما، رئیس نو سازمان صداوسیما در اولین اظهارنظر پس از انتصاب به ریاست رسانه ملی تاکید نمود: صداوسیما به اسم مصداق واقعی رسانه مردمی، رسانه کسانی خواهد بود که صدایشان به جایی نمی رسد.

او درباره جذب نخبگان جوان در حوزه های مختلف رسانه ای تاکید نمود: تمام ظرفیت های ملی باید مورد استفاده قرار بگیرد، به ویژه ظرفیت های نخبگان جوان در برنامه تحولی دوره نو صدا و سیما نقش محوری خواهند داشت.

وی با اشاره به اینکه صدا و سیما به اسم بزرگ ترین کنشگر اجتماعی در جامعه ایران همیشه مطرح بوده است؛ توضیح داد، اقتضای این صندلی بسیار مهم کنشگری اجتماعی این است کهصداوسیما گفتمان ساز و هم افزا باشد.

رییس نو سازمان صدا و سیما درباره برنامه های آینده برای پوشش شبکه رادیو و تلویزیون در سراسر کشور هم گفت، رسانه ملی امانت مردم و متعلق به آنها و منادی و مجری بازگشت به مردم است.

جبلی با تاکید بر اینکه مردم صاحبان اصلی رسانه هستند، گفت: صدا و سیما باید مصداق واقعی رسانه مردمی باشد؛ رسانه صدای کسانی باشد که صدایشان به جایی نمی رسد.

پیمان جبلی تاکید نمود، صدا و سیما باید منعکس کننده مطالبات، خواسته ها و دغدغه های توده مردم باشد و نباید منعکس کننده نظرات و منویات یک طبقه خاص آن هم طبقه خاصی که جدای از مردم است، باشد.

جبلی درباره آرایش و پیوست رسانه ای صدا و سیما در یاری به اجرای مفاد بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هم اعلام کرد، این دوره اولین دوره تغییر و تحول در سازمان پس از صدور بیانیه گام دوم است و شعار صدا و سیما در این دوره گام برداشتن برای تحقق تمدن نوین اسلامی است.

رییس سازمان صدا و سیما توضیح داد: تمدن نوین اسلامی یعنی ضمن ایجاد فراوری محتوا و برنامه برای مخاطب ایرانی، مرزهای مخاطبین را فراتر از مخاطبین ایرانی تعریف کنیم.

وی بعلاوه درباره اقدامات بعدی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در تقویت رسانه های برون مرزی گفت، نگاه بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران یک نگاه نمایشی نیست، ظرفیت ها و قابلیت های جمهوری اسلامی ایران ظرفیت های جهانی است.

رییس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اهمیت شبکه های برون مرزی اضافه کرد، یکی از سرفصل های اصلی اقدامات سازمان صدا و سیما در دوره نو تقویت شبکه های برون مرزی خواهد بود.

خبرگزاری ایران پرس مشروح و گزارش تصویری این تبادل نظر را به آدرس https://farsi.iranpress.com/ در اختیار مخاطبان قرار داده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اولین اظهارنظر پیمان جبلی پس از انتصاب به ریاست صداوسیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین اظهارنظر پیمان جبلی پس از انتصاب به ریاست صداوسیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید