اولین جلسه هیات مدیره ادوار انجمن ناشران آموزشی برگزار گردید

به گزارش وبلاگ طفره، امین آصفی، مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران آموزشی در گفت وگو با خبرنگاران ، با اشاره به برگزاری اولین جلسه هیات مدیره ادوار انجمن فرهنگی ناشران آموزشی، گفت: در مجمع عمومی اخیر انجمن تصمیم شد تا در یک اقدام تازه بتوانیم در قالب هیات مدیره ادوار، جمعی از اعضای هیات مدیره 10 دوره پیشین انجمن را در کنار هم جمع کنیم.

اولین جلسه هیات مدیره ادوار انجمن ناشران آموزشی برگزار گردید

وی با بیان اینکه این کار با هدف استفاده از توان فکری و عملی هیات مدیره های قبل اجرا شده است، اضافه کرد: استفاده از خرد و مشارکت جمعی، هدف اصلی این کار است و در تعامل با اعضا قرار شد 19 نفر از اعضای هیات مدیره 10 دوره قبل در این مشارکت داشته باشند.

آصفی با اشاره به این اعضا، ادامه داد: اکنون افسر صفائیان، یحیی دهقانی، کاظم قلمچی، ابوالفضل جوکار، محمدرضا سالکی، ابوذر نصری، محمدحسین متولی، مجید ضیغمی، هامون سبطی، مهرداد عالی پور، سیداکبر رئیس نیا، مهدی میرزادائی، وحید تمنا، امین آصفی، علی امین صادقیه، علی جهانگیری، علی واله، بابک ندرخانی و عباس مزینانی به عنوان اعضای هیات مدیره ادوار انجمن انتخاب شده اند.

وی با بیان اینکه در کوششیم از مشارکت کاری و اقتصادی این افراد باتجربه استفاده کنیم، گفت: در این دوره کوشش شده است نوعی اعتماد و همدلی در میان اعضای هیات مدیره وجود داشته باشد و با یاری آن ها کارهای مختلف و برنامه های هیات مدیره را دنبال کنیم.

آصفی تاکید نمود: در این نشست که روز گذشته برگزار گردید، درباره موضوعاتی چون بالا بردن توانایی انجمن در تعامل با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر تشکل های صنفی و ارتباط موثر و دائمی با اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران صحبت شد.

وی بعلاوه درباره دیگر مباحث این نشست، شرح داد: در این نشست درباره موضوعات دیگری مانند برگزاری جشنواره کتاب های آموزشی، راه اندازی تعاونی ناشران آموزشی، راه اندازی کارگاه های آموزشی برای اعضا و کتاب های فنی و حرفه ای بحث و گفتگو شد.

به گفته آصفی، بعلاوه اقداماتی مثل استانداردسازی کتاب های آموزشی، راهکارهای درآمدزایی، افزایش عضو با تکیه بر مفهوم عام آموزش و برخورد با کانال های تگرامی متخلف که آثار ناشران را در فضای مجازی قرار می دهند نیز در دستور کار انجمن نهاده شد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "اولین جلسه هیات مدیره ادوار انجمن ناشران آموزشی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین جلسه هیات مدیره ادوار انجمن ناشران آموزشی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید