بازیکنان گفتند تا مربی نباشد بازی نمی کنیم، چک سال 91 هم پاس نشده

به گزارش وبلاگ طفره، تیم فوتسال آذرخش بندرعباس طبق برنامه باید از ساعت 17 امروز در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر از تیم فرش آرا مشهد میزبانی می کرد اما بازیکنان آذرخش به خاطر مسائل مالی از حضور در این مسابقه انصراف دادند. به این ترتیب نتیجه مسابقه 3 بر صفر به سود فرش آرا اعلام شد.

بازیکنان گفتند تا مربی نباشد بازی نمی کنیم، چک سال 91 هم پاس نشده

موسی زاهدی سرپرست تیم آذرخش در این ارتباط به وبلاگ طفره حاضر در سالن بندرعباس گفت: وظیفه من نیست که درباره این اتفاق صحبت کنم و مالک و عوامل باشگاه باید شرح بدهند. هرچه برای حل مسائل رایزنی کردیم بی فایده بود. بازیکنان دیگر کشش بازی نداشتند. باید دید مدیرعامل باشگاه چه حرفی برای گفتن دارد.

زاهدی در باره اینکه آیا صحت داشت یک چک 400 میلیون تومانی برای حل مشکل این تیم در دی ماه آماده بوده است؟ شرح داد: ما از سال 91 هم چک داریم که پاس نشده است. اگر قرار بود چک پاس شود، همان چک سال 91 پاس می شد. حتی چک سال قبل هم دستمان است.

سرپرست آذرخش در خصوص شرایط این تیم برای بازی هفته آینده با مس سونگون، تاکید کرد: نمی دانم و باید خود دوستان در باشگاه صحبت کنند. اگر با مس بازی نکنیم، طبق قانون تیم آذرخش به لیگ دسته دوم سقوط می کند. حضورمان در آن بازی بستگی به حل مسائل دارد.

آیا بهتر نبود بازیکنان آذرخش به احترام هواداران خود در این بازی خانگی به میدان می رفتند و هفته آینده مقابل مس بازی نمی کردند؟ زاهدی در پاسخ به این سئوال هم گفت: من تا ساعت 16:30 با بازیکنان صحبت می کردم. آنها می گفتند بدون سرمربی بازی نمی کنیم. با آقای روزپیکر (سرمربی آذرخش) هم که صحبت کردم، نتوانستم او را متقاعد کنم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکنان گفتند تا مربی نباشد بازی نمی کنیم، چک سال 91 هم پاس نشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان گفتند تا مربی نباشد بازی نمی کنیم، چک سال 91 هم پاس نشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید