بوستانهای مرکز در روز طبیعت بعد از اذان مغرب آماده پذیرایی از شهروندان است

به گزارش وبلاگ طفره، ایرنا/ براساس خبرهای بدست رسیده، بوستانهای مرکز در روز طبیعت بعد از اذان مغرب آماده پذیرایی از شهروندان است.

بوستانهای مرکز در روز طبیعت بعد از اذان مغرب آماده پذیرایی از شهروندان است

عبدالمطهر محمدخانی با اشاره به تقارن شبهای پرفضیلت قدر با روز جمهوری اسلامی و روز طبیعت گفت: برنامه های متنوعی برای این 2 روز با رنگ و بوی ایام شهادت امیرالمومنین علی(ع) طراحی شده که در بوستانها و دیگر مراکز مهم شهر بعد از افطار اجرایی می شود.

وی همچنین با اشاره به ویژه برنامه های ایام شهادت امیرالمومنین علی (ع) اضافه کرد: در این شبها در بوستان لاله برنامه های ویژه ای برای گرامیداشت شبهای قدر طراحی شده همچنین رویداد فاخر فرهنگی شهر شهدا نیز در فرهنگسرای خاوران آماده میزبانی از شهروندان است.

سخنگوی شهرداری تهران با اعلام اینکه همه بوستانهای مرکز آماده پذیرایی از شهروندان محترم است، گفت: در بهار امسال سازمان بوستانها و فضای سبز برنامه های ویژه ای برای زیباسازی شهر و تجهیز و مراقبت از پارکها اجرایی کرده و در همه ایام نوروز و ماه مبارک از جمله روز طبیعت پس از اذان مغرب پذیرای همشهریان عزیز خواهد بود.

وی با اشاره به برگزاری آیین روز ملی پرچم در روز 12 فروردین اضافه کرد: این برنامه امسال هم در منطقه گردشگری عباس آباد باحضور نمایندگان کشورهای خارجی و شهردار تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی برگزار خواهد شد.

محمدخانی ابراز امیدواری کرد مجموعه برنامه های فرهنگی مذهبی پیش بینی شده بتواند موجبات رضایت شهروندان محترم را در واپسین روزهای تعطیلات نوروزی همزمان با شبهای پر برکت قدر فراهم کند.

منبع: همگردی

به "بوستانهای مرکز در روز طبیعت بعد از اذان مغرب آماده پذیرایی از شهروندان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوستانهای مرکز در روز طبیعت بعد از اذان مغرب آماده پذیرایی از شهروندان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید