تبیین اهداف تجاری سازمان همیاری در برنامه های سال1400 تجارت سازان

به گزارش وبلاگ طفره، در جلسه هیات مدیره شرکت تجارت سازان سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی عملکرد و برنامه ها و اهداف پیش روی این شرکت در راستای چشم اندازهای تجاری و بازرگانی سازمان همیاری مورد آنالیز نهاده شد.

تبیین اهداف تجاری سازمان همیاری در برنامه های سال1400 تجارت سازان

به گزارش وبلاگ طفره خراسان رضوی، جلسه هیات مدیره شرکت تجارت سازان آویژه آریا با حضور محمد سنجری مدیرعامل سازمان، سید مجید موسوی رئیس هیات مدیره، محمد قاسمی مدیرعامل و دیگر اعضای هیات مدیره این مجموعه وابسته به سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی برگزار گردید.

در این جلسه گزارش عملکرد شرکت تجارت سازان در حوزه های مختلف فعالیتی از جمله برنامه ریزی واقدامات اجرا شده در مورد سامانه تعیین کالا و توسعه مبادلات بازرگانی در بستر سامانه های فروش اینترنتی، اقدامات مربوط به عملیات فراوری و فرآوری ضایعات کشتارگاهی و ... توسط مدیرعامل این شرکت ارائه شد و برنامه ها و فعالیتهای پیش روی این واحد تجاری بازرگانی مورد آنالیز و تصمیم گیری نهاده شد.

اصلاح ساختارها، توسعه فعالیتها و محصولات فراوری، ثبت برندها و رونمایی از فراوریات جدید، تغییر در نوع بسته بندی با هدف ورود به بازارهای داخلی و خارجی، بروزرسانی ماشین آلات خط فراوری و فرآوری ضایعات کشتارگاهی، ورود به فراوری محصولات دانش بنیان از جمله فعالیتهای صورت گرفته و در دست اقدام این شرکت است که درجلسه هیات مدیره آن مورد آنالیز نهاده شد.

لازم به ذکر است در این جلسه همچنین از خاکستر استخوان به عنوان محصول جدید فراوری واحد فرآوری ضایعات کشتارگاهی شرکت تجارت سازان رونمایی شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "تبیین اهداف تجاری سازمان همیاری در برنامه های سال1400 تجارت سازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبیین اهداف تجاری سازمان همیاری در برنامه های سال1400 تجارت سازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید