تغییر موضع شفر برابر جوانگرایی در استقلال

به گزارش وبلاگ طفره، نتایج نه چندان درخشان این تیم در لیگ برتر و سپس آسیا و دور شدن تدریجی از کورس صدرنشینی لیگ برتر منجر به تغییر نگرش در استفاده از جوان ترها شد.

تغییر موضع شفر برابر جوانگرایی در استقلال

به گزارش وبلاگ طفره ، وقتی تیم استقلال وارد فضای نقل و انتقالات شد تعدادی بازیکن جوان با شعار جوانگرایی در این تیم جذب شدند تا امیدواری پیش بیاید که آبی ها با رویکرد جوانگرایی و میدان دادن بیشتر به بازیکنان جوان فصل را سپری نمایند.

رضا آذری، الهیار صیاد منش و سجاد آقایی از جمله جوانان جدید الورودی بودند که در هفته نخست به همراه فرشاد محمدی مهر، محمد دانشگر، علی کریمی و روح الله باقری جمع نفرات جدید این تیم را تشکیل دادند. سینا خادمپور، امیرحسین کارگر و حسین حیدری دیگر بازیکنان جوانی بودند که در کنار باتجربه ترها مجموعه تیم استقلال را تشکیل می دادند.

نتایج نه چندان درخشان این تیم در لیگ برتر و سپس آسیا و دور شدن تدریجی از کورس صدرنشینی لیگ برتر منجر به تغییر نگرش در استفاده از جوانترها شد تا میدان بیشتر در اختیار بازیکنان باتجربه تر قرار گیرد.

در دو بازی آخر آبی پوشان در لیگ برتر از بین همه بازیکنان جوان این تیم تنها رضا آذری یک فرصت 46 دقیقه ای برای حضور در میدان پیدا کرد و سایر بازیکنان جوان جای خود را به باتجربه ترها و خریدهای خارجی دادند.

در تک بازی آسیایی استقلال، سجاد آقایی تنها بازیکن جوانی بود که یک فرصت 9 دقیقه ای برای حضور در میدان پیدا کرد. دیداری که آبی پوشان در آن تن به شکست 3 بر یک مقابل السد دادند.

185 – 10

منبع: ایران ورزشی

به "تغییر موضع شفر برابر جوانگرایی در استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر موضع شفر برابر جوانگرایی در استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید