تفاوت استقلال با ذوب آهن در چه بود؟

به گزارش وبلاگ طفره، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از ملاقات تیمش مقابل استقلال گفت: ما بازی را خیلی خوب آغاز کردیم. در ابتدای بازی هم یک موقعیت خوب به دست آوردیم، اما در نیمه اول با برخوردی که بین دو بازیکن صورت گرفت، واقعاً تیم ما را ضرر کرد. در آغاز بازی مجبور شدیم تعویض اجباری کنیم و در ادامه گل بدی خوردیم.

تفاوت استقلال با ذوب آهن در چه بود؟

وی در ادامه اضافه نمود: در ادامه بازیکن خارجی حریف که بسیار در نتیجه بازی تأثیرگذار بود، توانست یک گل با کلاس بالا به ما بزند. در ادامه موقعیت هایی داشتیم و می توانستیم به گل برسیم، اما در زدن ضربات نهایی کم دقت بودیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اعلام کرد: در نیمه دوم کار را خوب آغاز کردیم و به استقلال فشار آوردیم، اما متأسفانه در اواخر نیمه دوم و فکر می کنم دقیقه 75 بازی بود که دو تعویض آخر را هم انجام داده بودیم، دفاع راست ما مصدوم شد و در اصل 10 نفره بازی را ادامه دادیم، چون تعویضی نداشتیم و بازیکن ما هم لنگ لنگان بازی می کرد و از همانجا استقلال به چند موقعیت رسید. ما هم موقعیت هایی داشتیم که نتوانستیم به گل برسیم و به نظرم تفاوت دو تیم، بازیکن خارجی بود که به استقلال اضافه شده و همین بازیکن توانست نتیجه را به سود استقلالی ها رقم بزند.

تارتار راجع به اینکه مدافعان تیمش سختگیری لازم را نداشتند و البته مهاجمان تیمش هم زهردار نبودند و چگونه این مشکل را حل خواهد نمود، گفت: در کشور ما تمام مهاجمان خوب خارج از کشور بازی می نمایند و در لیگ مان مهاجمانی مانده اند که سن و سال بالایی دارند. وقتی مهاجمان با سن بالا هنوز در لیگ بازی می نمایند، این نشان دهنده فقر مهاجم است. تنها کاری که می توانیم انجام دهیم، بیشتر کردن تمرینات اختصاصی در خط حمله و خط دفاع است تا بتوانیم در ادامه از موقعیت ها بهتر استفاده کنیم.

وی درباره اعتراض خودش و بعضی از بازیکنان ذوب آهن به قضاوت داور مسابقه، گفت: مسائل داوری را به باشگاه سپردم و خودمان باید تمرکزمان روی مسائل فنی باشد. این فصل کار سختی داریم و باید روی مسائل فنی تمرکز کنیم. ان شاءالله اگر داور اشتباه تأثیرگذاری در بازی داشته باشد و کارشناسی آن صورت بگیرد، باشگاه اقدام لازم را انجام خواهد داد.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در واکنش به این مسئله که به نظر می رسید فاصله زیادی بین بازیکنان اصلی و ذخیره تیمش وجود داشت، توضیح داد: نظر شما قابل احترام است، اما اختلاف زیادی بین بازیکنان ما نیست. با این حال وقتی بازیکنی دچار مصدومیت می گردد و جراحت پیدا می نماید، به تیم شوک وارد می گردد. بازیکنان ما 10 تا 15 دقیقه بعد از تعویض اجباری، هماهنگی لازم را نداشتند و این طبیعی است. با این حال در نیمه دوم بازی را خوب آغاز کردیم، اما از نظر اتفاقات فوتبالی روز ما نبود و همه جوره متضرر شدیم و این هم طبیعت فوتبال است. ضمن احترام به تیم خوب استقلال، اگر روز ما بود، می توانستیم دست پر از زمین خارج شویم.

منبع: فرارو

به "تفاوت استقلال با ذوب آهن در چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاوت استقلال با ذوب آهن در چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید