تقویت حوزه های درمانی و آموزشی باهدف کشف استعدادهای جامعه محلی قشم

به گزارش وبلاگ طفره، جلسه وبیناری معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد قشم با نماینده جهاد دانشگاهی کشور با موضوع اجرایی کردن مفاد تفاهمنامه منعقده بین دو ارگان برگزار شد.

تقویت حوزه های درمانی و آموزشی باهدف کشف استعدادهای جامعه محلی قشم

به گزارش خبرگزاری وبلاگ طفره به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، تقویت حوزه های مختلف درمانی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی با تمرکز بر کشف استعدادهای جامعه محلی و به فعل رساندن این استعدادها موضوع اصلی جلسه وبیناری با حضور مرتضی شیخ زاده، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، فرشته سلجوقی، مدیر اجتماعی و سلامت این سازمان و دکتر منزوی به نمایندگی از جهاد دانشگاهی کشور بود.

این تفاهم نامه که در تاریخ 15 شهریورماه امسال به امضای حمیدرضا طیبی، رییس جهاد دانشگاهی و حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم رسید، در سه حوزه پژوهش، فناوری و خدمات تخصصی، فرهنگی و آموزش، اشتغال و کارآفرینی تدوین شده و باهدف توسعه حوزه های مذکور در جزیره قشم در حال اجرا است.

شناسایی توانمندی ها و ایجاد زمینه های همکاری مطلوب میان سازمان و جهاد، مشاوره و اجرای پروژه های افکار سنجی، همکاری درزمینه تعیین اولویت های آموزشی، مشاوره در برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی تخصصی کوتاه مدت و ... بخشی از مفاد این تفاهم نامه می باشد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "تقویت حوزه های درمانی و آموزشی باهدف کشف استعدادهای جامعه محلی قشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویت حوزه های درمانی و آموزشی باهدف کشف استعدادهای جامعه محلی قشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید