تلفن های همگانی رایگان در محل اسکان سیل زدگان خوزستان

به گزارش وبلاگ طفره، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: به منظور گسترش خدمت رسانی در مناطق آسیب دیده از سیل خوزستان، تعدادی تلفن های همگانی GSM به صورت رایگان در اردوگاه های محل اسکان سیل زدگان این استان از سوی شرکت مخابرات ایران، تجهیز و نصب شد.

تلفن های همگانی رایگان در محل اسکان سیل زدگان خوزستان

به گزارش روز آدینه وبلاگ طفره از شرکت مخابرات ایران، سید مجید صدری درباره کارکرد این تلفن های همگانی شرح داد: فناوری GSM در زمان های بحرانی همانند سیل یا زلزله و در اتوبوس ها، قطارها یا اماکن عمومی که امکان کابل کشی وجود ندارد، اما زیرپوشش شبکه ارتباطات سیار GSM است، امکان برقراری ارتباطات تلفنی را فراهم می نماید و در این شرایط به منظور تضمین پایداری ارتباطات در مناطق سیل زده استان خوزستان، تجهیز و نصب شده است.

وی اضافه نمود: در روزهای گذشته با احصای نیازمندی ها از استان های سیل زده در مورد تجهیزات و ملزومات شبکه، عملیات تأمین تجهیزات و اعزام اکیپ های عملیاتی فنی با اقدام فراگیر مناطق مخابراتی درگیر سیل و مناطق مشخص انجام شد.

در پی وقوع بارش های سنگین و کم سابقه از ابتدای سال در استان های شاقتصادی، غربی و جنوب غربی کشور و به دنبال آن جاری شدن سیلاب در این مناطق، خسارات جانی و اقتصادی فراوانی وارد شده است و در این میان، استان های گلستان، خوزستان، لرستان و فارس، بیشترین آسیب ها را متحمل شده اند.

علمی* 9207** 1055

منبع: ایرنا

به "تلفن های همگانی رایگان در محل اسکان سیل زدگان خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلفن های همگانی رایگان در محل اسکان سیل زدگان خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید