تمدید گواهی استاندارد تله سی یژ قزوین

به گزارش وبلاگ طفره، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان قزوین از تمدید گواهی استاندارد تله سی یژ قزوین و شروع بهره برداری مجدد آن از هفته جاری اطلاع داد.

تمدید گواهی استاندارد تله سی یژ قزوین

به گزارش وبلاگ طفره از قزوین، هادی طاهرخانی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان گفت: بهره برداری اولیه از مجموعه تله سی یژ در سال 93 کلید خورد که به علت اشکالات فنی متوقف ماند و پس از کوشش و پیگیری های مجموعه سازمان همیاری شهرداری های استان، اقدامات لازم به منظور راه اندازی، برطرف نواقص، تهیه تجهیزات و دستگاه های تله سی یژ و دریافت مجوز استاندارد صورت و از سال گذشته مجموعه گردشگری کامان و زرشک مورد بهره برداری نهاده شد.

وی گفت: به منظور ادامه فرایند بهره برداری، تمدید استاندارد سالیانه تله سی یژ که با مدیریت سازمان همیاری های شهرداری های استان قزوین فعالیت می نماید در دستور کار نهاده شد که طی مدت زمان یک ماهه و پس از بازرسی های لازم شرکت بازرسی، استاندارد سالیانه صادر شد.

طاهرخانی با اشاره به ظرفیت های قابل توجه مجموعه در عرصه گردشگری، توضیح داد: مجموعه گردشگری کامان و زرشک با وجود یک دستگاه تله سی یژ، پیست های اسکی پیشرفته و مبتدی، کلبه های اسکیمویی و چندین طرح دیگر در حال انجام، یکی از ظرفیت های بی نظیر استان در حوزه گردشگری و جذب توریسم است.

این مسئول اضافه نمود: موقعیت مکانی، قابلیت ها و جاذبه های گردشگری تله سی یژ قزوین، می تواند این مجموعه منحصر به فرد را به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری برای مردم منطقه ها دیگر استان ها نیز مورد توجه قرار داده و به اشتغال و اقتصاد استان یاری کند.

وی یادآور شد: تله سی یژ قزوین در روز های چهارشنبه، پنج شنبه، آدینه و روز های تعطیل فعالیت می نماید.

تله سی یژ کامان و زرشک در 15 کیلومتری شمال قزوین و در حاشیه جاده قزوین - رازمیان و ضلع شمال غربی راهدارخانه بهرام آباد و در منطقه نمونه گردشکری واقع شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تمدید گواهی استاندارد تله سی یژ قزوین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید گواهی استاندارد تله سی یژ قزوین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید