تکلیف کشتی باید زودتر معین گردد، فرصت زیادی تا المپیک نداریم

به گزارش وبلاگ طفره، علیرضا رضایی سرپرست نایب رئیسی فدراسیون کشتی که همزمان مسئولیت سرمربیگری تیم کشتی آزاد امید را هم بر عهده دارد به خبرنگاران گفت: رقابتهای جهانی 2019 قزاقستان و بازی های المپیک 2020 توکیو را پیش رو داریم و مطمئناً باید بتوانیم با تجهیز و آمادگی خوبی در این میادین حضور یابیم. فرصت زیادی تا المپیک نداریم؛ بدیهی است برای رسیدن به این هدف باید تکلیف انتخابات فدراسیون کشتی نیز هر چه زودتر معین و رئیس جدید بتواند با برنامه ریزی دقیق و جامع وارد عرصه گردد.

تکلیف کشتی باید زودتر معین گردد، فرصت زیادی تا المپیک نداریم

وی توضیح داد: رشته کشتی به عنوان ورزش اول کشور همواره در میادین بزرگ و بین المللی با نمایش موفقی همراه بوده که همین موضوع انتظارات مردم از کشتی گیران را بالا برده است. توقع مردم از اهالی کشتی و ملی پوشان کشورمان این است که بتوانند مثل همواره پرچم ایران را در میادین جهانی والمپیک به اهتزاز درآورند. در نتیجه نمی توان به گونه ای رفتار کرد که با از دست دادن زمان و عدم برنامه ریزی و تدارکات کافی، انتظارات مردم برآورده نگردد.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران در مورد برنامه های این تیم نیز گفت: ما جلسات مختلفی را برای پیشبرد برنامه های تیم امید برگزار کردیم تا به خوبی برای رویدادهای پیش رو آماده شویم. البته فعلاً اردوی خاصی نداریم اما بعضی از بچه های تیم امید با حضور در اردوی تیم بزرگسالان به تمرین مشغول هستند. ضمن اینکه برنامه های جدی ما از تیرماه و بعد از رقابتهای انتخابی تیم امید شروع می گردد و اردوهای ما نیز از تیرماه برپا خواهد شد.

رضایی در خاتمه گفت: سعی ما بر این است تا با تعامل و همکاری تنگاتنگ کادرهای فنی تیم امید و تیم بزرگسالان، برنامه های هر دو تیم را پیش ببریم و شاهد ارتقای سطح کمی و کیفی هر دو تیم باشیم. البته ما اردوهای اختصاصی هم برای امیدها خواهیم داشت تا این پتانسیل موجود به بهترین شکل مهیای حضور در رده بزرگسالان شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تکلیف کشتی باید زودتر معین گردد، فرصت زیادی تا المپیک نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف کشتی باید زودتر معین گردد، فرصت زیادی تا المپیک نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید