جزئیات بسته های مدت دار تردد خودروها در محدوده طرح ترافیک ، امتیاز به دارندگان معاینه فنی برتر

به گزارش وبلاگ طفره، معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران در خصوص جزئیات بسته های مدت دار تردد در محدوده طرح ترافیک توضیحاتی ارائه کرد.

جزئیات بسته های مدت دار تردد خودروها در محدوده طرح ترافیک ، امتیاز به دارندگان معاینه فنی برتر

به گزارش وبلاگ طفره، عمار سعیدیان فر در خصوص جزئیات بسته های زمان دار تردد در محدوده طرح ترافیک، گفت: برای سهولت تردد شهروندانی که به دلیل قرارگیری محل کار یا زندگی در داخل محدوده طرح ترافیک زیاد تردد دارند، بسته های مدت دار یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه طراحی شده است.

وی ادامه داد: برای خودروهای دارای معاینه فنی عادی بسته های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه به ترتیب مبلغ 13 میلیون و سیصد و بیست هزار ریال، 37 میلیون و ششصد و هشتاد هزار ریال و 70 میلیون و نهصد و بیست هزار ریال است.

سعیدیان فر با بیان اینکه تعرفه ها برای خودروهای دارای معاینه فنی برتر فرق دارد، گفت: در خصوص خودروهای دارای معاینه فنی برتر مبلغ بسته های یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه به ترتیب برابر با 9 میلیون و سیصد و دوازده هزار ریال، 26 میلیون و چهارصد هزار ریال و 49 میلیون و ششصد و سی دو هزار ریال می باشد.

معاون بهره برداری از سیستم های حمل و نقل و محدوده های ترافیکی شهرداری تهران توضیح داد: بسته های مذکور به وسیله سامانه و اپلیکیشن تهران من قابل خریداری برای شهروندان است.

منبع: همشهری آنلاین

به "جزئیات بسته های مدت دار تردد خودروها در محدوده طرح ترافیک ، امتیاز به دارندگان معاینه فنی برتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات بسته های مدت دار تردد خودروها در محدوده طرح ترافیک ، امتیاز به دارندگان معاینه فنی برتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید