حقمان مقابل استقلال باخت نبود، اگر مرا نخواهند می روم

به گزارش وبلاگ طفره، وینگو بگوویچ در نشست خبری پس از باخت دو بر یک گل گهر سیرجان مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران گفت:چیزی ندارم بگویم. فقط می توانم بگویم حقمان باخت نبود. وقتی یک - یک بودیم فرصت گل را از دست دادیم.

حقمان مقابل استقلال باخت نبود، اگر مرا نخواهند می روم

سرمربی گل گهر سیرجان ادامه داد: روی اشتباه دروازه بان، گل دوم را خوردیم و بعد از آن هم از موقعیت هایی که داشتیم استفاده نکردیم. در مجموع از بازیکنانم راضی هستم.

وی درباره عملکرد تیمش تاکید نمود: بازیکنان کوشش لازم را داشتند اما برای نباختن کافی نبود.

بگوویچ در مورد داوری این بازی گفت: من معمولا درباره داور بازی اظهار نظر نمی کنم اما اگر آن صحنه روی مهرداد بایرامی پنالتی نبود حداقل ضربه آزاد پشت محوطه داشتیم. فوتبال است و امیدواریم در آینده پیروز شویم. مطمئنم تیمم در ادامه بازی ها پیروز خواهد شد.

سرمربی گل گهر در پاسخ به این سئوال که آیا وقتش نیست استعفا دهید؟ گفت: چرا این سوال را می پرسید؟ برایم جالب است که فقط رسانه های سیرجان این سوال را می پرسند و من متاسفم. آنها به کارمان احترام نمی گذارند. اگر باشگاه بخواهد ادامه می دهم و اگر نه که در یک محیط سالم جدا می شویم.

وی در ادامه راجع به عملکرد تیمش تاکیدکرد: برنامه مان مقابل استقلال استفاده از ضد حملات بود. در 10 دقیقه آخر هم با ریسک بالا بازی کردیم اما نتیجه عوض نشد.

بگوویچ درباره برنامه خود برای ادامه کار در گل گهر گفت: به تیمی که دارم مطمئنم. سال قبل هم در چند بازی نتیجه نگرفتیم اما مدیریت حمایت کرد و به لیگ برتر رسیدیم اما اگر باشگاه به من اعتقاد نداشته باشد، مسئله ای نیست. من یک مربی حرفه ای هستم. اگر باشگاه به این نتیجه برسد که من به درد نمی خوردم گودبای پارتی خواهم گرفت. اگر هم نباشم این باشگاه را دوست خواهم داشت. فقط کسانی متوجه زحمات ما می شوند که در این سه سال با من باشند. دوستی من با باشگاه ادامه خواهد داشت و هر کمکی از دستم بربیاید انجام می دهم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حقمان مقابل استقلال باخت نبود، اگر مرا نخواهند می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حقمان مقابل استقلال باخت نبود، اگر مرا نخواهند می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید