خرید فرش ماشینی را چگونه به بهترین نحو انجام دهیم؟

به گزارش وبلاگ طفره، روزانه افراد زیادی به خرید فرش و فرش ماشینی احتیاج پیدا می­ نمایند و در پی بهترین روش خرید این کالا هستند.

خرید فرش ماشینی را چگونه به بهترین نحو انجام دهیم؟

به گزارش وبلاگ طفره، بنابر اعلام فرش توس مشهد، خرید فرش ماشینی از جمله خریدهایی است که طیف های مختلف جامعه می­ خواهند در خصوص آن بیشتر بدانند و بهترین روش را برای خرید فرش پیدا نمایند. می­ دانیم در بازار فرش انتخاب های متعددی پیش روی افراد واقع شده است و بسیاری از متقاضیان فرش نمی ­دانند از کدام راستا می ­توانند فرش بهتری خریداری نمایند. در این گزارش، کارشناسان شرکت فرش توس مشهد مزیت ها و کاستی­ های انواع مختلف روش­ های خرید فرش ماشینی را به شما معرفی می­ نمایند. آگاهی از این مطال0ب، به شما یاری می ­کند انتخاب و خرید بهتری داشته باشید.

خرید آنلاین فرش ماشینی

بزرگ ترین مزیت خرید آنلاین فرش ماشینی یا خرید فرش آنلاین این است که وقت شما در تردد میان خانه و فروشگاه و در ترافیک و شلوغی شهر به هدر نمی رود. استقبال روزافزون از خرید آنلاین موجب شده است که اغلب شرکت های معتبر فراورینماینده فرش ماشینی ازجمله شرکت فرش توس مشهد، بخش فروش آنلاین را با خدماتی مثل پرداخت درب منزل، تضمین اصالت کالا و ارسال رایگان فرش تا محل موردنظر مشتری، در سایت خود راه اندازی نمایند.

تنها کمبودی که برای خرید آنلاین فرش می­ توان تصور کرد این است که مشتری تا پیش از دریافت کالا برخورد مستقیم با فرش ندارد و فرش را به اصطلاح لمس نمی ­کند. تجربه نشان داده است که لمس فرش هنگام خرید، موضوعی است که ازنظر روانی بر مشتری تأثیرگذار است و خیال مشتری را آسوده می­ کند. برای حل این مسئله، فروشندگان معتبری مثل فرش توس مشهد امکان بازپس گیری فرش را تا زمان 48 ساعت فراهم نموده ­اند. به این ترتیب اگر مشتری به هر دلیل فرش خریداری شده به صورت غیرحضوری و آنلاین را مطابق سلیقه و احساس خود ندانست، این امکان را در اختیار دارد که فرش را پس فرستاده و فرش دیگری انتخاب کند. البته باز بر این نکته تأکید می­ کنیم که خرید فرش آنلاین از شرکت ­های فراورینماینده معتبر و برندهای معروف که کیفیت محصولات خود را تضمین می­ نمایند کاری معقولانه و منطقی است. با این توضیحات به نظر می رسد خرید آنلاین فرش ماشینی در ردیف بهترین روش های خرید این کالا قرار می­ گیرد.

خرید فرش از هایپرمارکت های تخصصی فرش

یکی دیگر از روش های خرید فرش ماشینی مراجعه به هایپرمارکت های تخصصی فرش است. این هایپرمارکت ها یا توسط یک فراورینماینده فرش راه اندازی می­ گردد و یا تأسیس نمایندگان هایپرمارکت، خود فراورینماینده نیستند. در هر دو صورت فرش هایی که در این فروشگاه های بزرگ عرضه می­ گردد در یک برند خلاصه نمی گردد و معمولاً چند برند در هایپرمارکت های تخصصی فرش به عرضه محصولاتشان می­ پردازند. تعداد این هایپرمارکت ها در یکی دو سال اخیر رشد زیادی داشته و این امر استقبال خریداران فرش از آن ها را به نمایش می ­گذارد. مزیت اصلی این هایپرمارکت ها این است که به دلیل تنوع محصولات، امکان انتخاب بیشتری به مشتری می ­دهند. در ضمن فروشگاه های بزرگ تخصصی فرش نیز خدماتی مثل ارسال رایگان تا درب منزل را در فهرست مزیت های خود دارند. علاوه بر این بعضی از هایپرمارکت های تخصصی فرش با ارگان ها و سازمان ها قرارداد می بندند و امکان خرید اقساطی فرش را به پرسنل آن ارگان یا سازمان فراهم می­ نمایند. اگر قصد خرید فرش از هایپرمارکت های تخصصی فرش را دارید باید با مشکل رفت وآمد در ترافیک کلافه نماینده شهر کنار بیایید و در ضمن تحمل شلوغی این فروشگاه ها در مقاطع زمانی خاص - مثل شب عید - که معمولاً تعداد متقاضیان خرید فرش افزایش می­یابد، برای بسیاری از افراد سخت است.

خرید فرش از راسته بازارهای فرش

در بعضی از خیابان های شهرهای بزرگ شاهد شکل گیری راسته بازارهایی هستیم که از تأسیس چند فروشگاه فرش در کنار هم ایجاد شده اند. خرید از این راسته بازارها هم یکی از انتخاب های شماست و مزیت آن این است که هر یک از این فروشگاه ها معمولاً نمایندگی فروش یک یا چند فراورینماینده را به عهده دارند و این موضوع دست شما را در انتخاب باز می­ گذارد. البته این فروشگاه ها وسعت چندانی ندارند و تعداد برندهایی که عرضه می­ نمایند، معمولا به شماره انگشتان یک دست نمی­ رسد. مزیت دیگری که این راسته بازارها دارند این است که چون در محله ها قرار گرفته اند، بعضی از آن ها نه همه، حاضر می­ شوند فرش را به صورت اعتباری و اقساطی هم به اهالی آن محل به فروش برسانند. کارشناسان فرش توس مشهد به شما توصیه می­ نمایند اگر قصد خرید از این فروشگاه ها را داشتید حتماً ضمانت اصالت کالا را از آن ها طلب کنید و اگر خودتان در شناخت کیفیت و مرغوبیت فرش تخصصی ندارید حتماً به همراه یک فرد خبره خرید خود را انجام دهید. علت این توصیه این است که در بعضی موارد، پیش آمده است که فرش خریداری شده از این فروشگاه ها فاقد کیفیت لازم بوده یا فرش تحویل داده شده به مشتری دارای معایبی بوده و فروشنده زیر بار پس دریافت آن نرفته است. در این روش خرید فرش، مشکل تردد به محل این راسته بازارها، کماکان دردسرساز است خصوصاً که این راسته بازارها معمولاً در نقاط پرترافیک شهرها واقع شده اند.

خرید فرش با مراجعه حضوری به کارخانه

با وجود فراگیرشدن خرید آنلاین فرش یا خرید فرش آنلاین و خرید از هایپرمارکت های تخصصی فرش و پرمشتری بودن راسته بازارهای فرش، هنوز هم بعضی افراد ترجیح می­ دهند برای خرید فرش به درب کارخانه مراجعه نمایند. بعضی کارخانه ها برای پاسخگویی به این افراد فروشگاهی در محل کارخانه راه اندازی نموده اند و درصدی تخفیف برای خرید درب کارخانه در نظر گرفته اند. شاید اصلی ترین مزیت این روش خرید همین تخفیف های درب کارخانه باشد. البته ارائه تخفیف، منحصر به خریداران فرش درب کارخانه نیست و فروشگاه های آنلاین و هایپرمارکت های تخصصی فرش و راسته بازارهای عرضه نماینده فرش نیز به مناسبت های مختلف تخفیف هایی به خریداران ارائه می ­نمایند. روش خرید درب کارخانه را بیشتر افرادی مورد استفاده قرار می­ دهند که در میان پرسنل شاغل در کارخانه فراورینماینده فرش، مُعرف دارند. این روش خرید فرش دیگر چندان مرسوم نیست و اگر چه ممکن است معرف شما مدعی باشد که یک فرش را به صورت خاص برای شما بافته­ اند! اما واقعیت این است که عملا چنین امکانی در کارخانه ها وجود ندارد و فرش ­های هم رده، همه با مواد اولیه یکسان و کیفیت یکسان فراوری می ­گردد.

سخن آخر

با در نظر دریافت تمامی شرایط و مقایسه همه روش ها به نظر می ­رسد که روش خرید فرش آنلاین و خرید اینترنتی فرش ماشینی از یک برند معروف و معتبر که به کیفیت و اصل بودن محصولاتش اطمینان کامل داریم، بهترین و کم هزینه ترین روش از نظر مالی و صرف وقت می ­با­شد؛ و عقل سلیم حکم می­ کند که در این شرایط کمبود وقت و سرسام آور بودن هزینه ها، بهترین روش که روش خرید فرش آنلاین یا خرید اینترنتی فرش است را انتخاب کنیم.

کارخانه های فرش توس مشهد که دارای نیم قرن تجربه در فراوری فرش دستبافت و فرش ماشینی می ­باشد از قدیم الایام، کیفیت را سرلوحه کار خود و شعار خود قرار داده است و تمامی مشتریان این شرکت از کیفیت محصولات فرش توس مشهد، نهایت رضایت را دارند. شعار فرش توس مشهد، مشتری سالاری است لذا امکانات و سرویس های منحصربه فردی را در اختیار مشتریان خود قرار می­ دهد. از جمله این سرویس ها این است که جهت برطرف تردید خریدار در انتخاب نقشه، به خریدار، مشاوره رایگان می­ دهد و قبل از خرید، فرش انتخابی را با دکوراسیون منزل مشتری تست می­ کند به این شکل که مشتری عکس دکوراسیون منزل خود را برای کارشناسان فرش توس مشهد می ­فرستد و کارشناسان توسط نرم افزار، فرش انتخابی را با دکوراسیون منزل مشتری ست نموده و عکس آن را برای مشتری ارسال می­ نمایند تا خریدار، با خیال راحت فرش انتخابی خود را خریداری کند. فرش توس مشهد جهت رفاه حال و اطمینان خاطر مشتریان، سرویس ­هایی چون مشاوره رایگان، تست فرش انتخابی با دکوراسیون منزل مشتری قبل از خرید، ارسال رایگان فرش، تضمین اصالت فرش، پرداخت درب منزل و مرجوع کردن فرش در صورت مشاهده عیب و یا نقص و ... را در اختیار خریداران قرار می­ دهد.

هم وطنان عزیز برای برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران فرش توس مشهد می­ توانند با شماره تلفن 09152004458 تماس بگیرند و برای دیدن طرح ها و نقشه ­ها و خرید اینترنتی به سایت Tooscarpet.com مراجعه نمایند.

انتهای رپرتاژ خبری

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خرید فرش ماشینی را چگونه به بهترین نحو انجام دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید فرش ماشینی را چگونه به بهترین نحو انجام دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید