خرید و چاپ پرچم ساحلی

به گزارش وبلاگ طفره، پرچم ساحلی تبلیغاتی نوعی از چاپ پرچم است که در ابعاد و اشکال مختلف می توان آن را فراوری کرد، این پرچم نوعی ابزار تبلیغاتی محسوب می گردد که دارای لوگوی خاصی برای برندینگ در زمینه های مختلف می باشد، از این پرچم در نمایشگاه ها و یا همایش ها و مجموعه های فروشگاهی استفاده می گردد، بیشترین استفاده از این محصول در فروشگاه های مواد غذایی، هایپر مارکت ها، نمایشگاه های خودرو و موتور سیلکت و … می باشد.

خرید و چاپ پرچم ساحلی

امروزه با توجه به تبلیغات دیجیتالی و گستردگی فضای مجازی استفاده از تبلیغات سنتی مانند پرچم ها کاهش یافته است، اما تاثیرات شگفت انگیز پرچم ها را در تبلیغات خود نادیده نگیرید، یکی از انواع پرچم تبلیغاتی که بسیار مجذوب نماینده است و موجب جلب توجه بسیاری از افراد می گردد پرچم ساحلی است.

مشاهده قیمت و سفارش چاپ پرچم 09125786139

مزایای پرچم ساحلی تبلیغاتی

تبلیغی بهینه

پرچم بادبانی تبلیغاتی، به صورت عمودی قرار می گیرد در نتیجه در هر فضایی قابل نصب است، برای این پرچم احتیاج به فضای خالی افقی ندارید، این پرچم فضای کمی را اشغال می نماید و فقط نیم متر جا می گیرد، این پرچم در غرفه ها و مراکز تجاری خرید قابل نصب هستند و موجب جلب توجه افراد می شوند، پرچم ساحلی در مقابل سایر تبلیغات، برای تبلیغ محصول و خدمات شما احتیاج به هیچ نوع انرژی ندارد اما تبلیغات دیجیتالی نو مثلاً استفاده از تابلوی نوری احتیاج به استفاده زیاد از برق و هزینه های جانبی دارد.

سبک و قابل حمل

در فروشگاه ما، پرچم ساحلی تبلیغاتی به گونه ای سبک طراحی و فراوری می گردد و حمل آنها ساده است،پرچم ساحلی تبلیغاتی تان در هر مکان و جایی که دوست دارید، مثل غرفه های نمایشگاه، شرکت و دفتر، فروشگاه و حتی بیرون از محل کارتان به راحتی قابل برپاشدن است و برای وصل کردن آن هیچ نگرانی نخواهید داشت چرا که بسیار ساده است.

نصب آسان

نصب پرچم ساحلی تبلیغاتی در مدت زمان کوتاه با اتصال تکه های میله های آن به همدیگر و صفحه کف به راحتی انجام می گردد.

جمع آوری آسان

پرچم ساحلی تبلیغاتی برپا می گردد، پرچم ساحلی علاوه بر سادگی در نصب، به وسیله جدا کردن میله های متصل قابل به سادگی باز می گردد و قابل جمع آوری می باشد.

قیمت مناسب و ارزان

قیمت پرچم ساحلی تبلیغاتی در مقایسه با سایر تبلیغات ارزان است چرا که انواع تبلیغات امروزی مانند تبلیغ تلوزیونی و رادیویی و مجازی بسیار گران و پرهزینه هستند.

مجذوب نماینده و جلوه بصری

پرچم ساحلی به دلیل داشتن مجذوب نمایندهیت های بصری موجب جلب توجه افراد شده و این نوع تبلیغ به صورت ناخوداگاه در فکر افراد تأثیر می گذارد و و این اثر باعث کجکاوی افراد نسبت به رنگ و لوگوی پرچم و در نتیجه محصولات و خدمات شما خواهد شد.

ضد آب و قابل شستشو

پرچمی از سایر پرچم ها مناسب تر است که جنس خوبی داشته باشد و باکیفیت باشد این پرچم، باید در مقابل شرایط آب و هوایی مختلف مانند برف و باران و آفتاب مقاوم بوده و دچار آسیب نگردد، امروزه پرچم های ساحلی از جنس پلی استر فراوری می شوند که استفاده از این جنس پرچم در تمام فصل سال کاربردی است.

کوچک پر کاربرد

اگرچه، پرچم ساحلی تبلیغاتی، کوچک طراحی شده اما ارتفاع بلند 3 متری دارد و به صورت عمودی نصب شده و فضای زیادی را اشغال نمی نماید.

طراحی و چاپ آسان

در فروشگاه ما برای سفارش پرچم ساحلی دلخواهتان می توانید هر آنچه که در فکر دارید طراحی کنید تا فروشگاه آنرا مطابق با میل و سلیقه تان اجرا و فراوری کند.

با دوام و ماندگار

در فروشگاه ما، در چاپ پرچم ساحلی از پارچه های پلی استر استفاده میگردد که مقاوت بسیار بالایی دارد و کیفیت چاپ پرچم به گونه ای است که چاپ آن حتی به وسیله شست وشو از بین نمی رود.

پرچم ساحلی یا بادبانی چه ویژگی هایی دارد؟

پرچم های ساحلی و یا بادبانی جزو راه کارهای تبلیغاتی به شمار میروند و برای مخاطبینتان جهت نمایش یا تبلیغ لوگو، محصول یا پیغام شما به کار برده می گردد. این نوع پرچم ها یک نوع تبلیغات مدرن در محیط باز، جاده ها، پیست ها اسکی، فستیوال ها، مراکز درمانی، مراکز تفریحی، نمایشگاه ها، استادیوم ها، فروشگاه ها، آکادمی ها، ساحل دریا، کافی شاپ ها، رستوران ها، مراکز علمی و… محسوب می گردد. این نوع تبلیغات مدرن می تواند به وضوح نشان دهنده نوع فعالیت و مکان شما باشد.

کاربرد پرچم های ساحلی یا بادبانی

همان طور که متوجه شدید این پرچم ها در مکان های مختلف زیادی استفاده می گردد، یکی از مواردی که می توان به عنوان مثال گفت نمایشگاه های بین المللی است.

این مکان یکی از برترین مکان های استفاده این نوع پرچم می باشد و این موضوع به این دلیل است که در نمایشگاه های بین المللی رفت آمد زیاد است و این نوع تبلیغات توجه بسیاری را به خود جلب می نماید.

از دیگر مکان های مناسب این نوع تبلیغات می توان به استادیوم ها اشاره نمود، شاید یک عده هیچ گاه به استادیوم ها نروند.

اما از تلویزیون نیز این پرچم ها در کنار زمین دیده می شوند و باعث جلب توجه چه حضار در استادیوم ها و چه بینندگان تلویزیونی می شوند.

طراحی و ساخت پرچم ساحلی یا بادبانی

برای استفاده از این نوع پرچم ها و تبلیغات به وسیله این پرچم ها باید توجه داشته باشید که پرچم، ابعاد آن، مدل برش خوردن آن، رنگ و طرح آن نیز تأثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد.

تمامی این موارد نمای پرچم را تشکیل می دهند و نمای پرچم اولین چیزی است که به نگاه دیگران می خورد و باعث جلب توجه آن ها می گردد.

پرچم های ساحلی یا بادبانی در اشکال و سایز های مختلفی فراوری می شوند و برای مثال می توان به دو تا از اشکل اصلی آن ها مانند پرچم ساحلی بادبانی و پرچم ساحلی اشکی اشاره نمود.

پرچم ساحلی بادبانی

شکل این پرچم همچون بادبان قایق است و به همین دلیل است که به آن پرچم ساحلی بادبانی می گویند، ارتفاع این پرچم ها متغیر است اما به طور میانگین 3 متر است.

کاربرد این پرچم معمولاً بیشتر در مسابقات ورزشی ساحلی مانند موج سواری، والیبال ساحلی، فوتبال ساحلی و موارد دیگری مانند این ها است.

پرچم ساحلی اشکی

این پرچم مانند اشک یا همان قطره است و به همین دلیل آن را پرچم ساحلی اشکی یا قطره ای می نامند، این نوع پرچم نیز به طور میانگین 3 متر است و بعلاوه قابل تغییر می باشد، از این نوع پرچم بیشتر در محل ها و مکان ها باز استفاده می گردد.

به دلیل چاپ این پرچم در رنگ، طرح و ابعاد مختلف کاربرد بسیار زیادی در بیشتر مکان ها مانند مراکز خرید، خدماتی و درمانی، سالن های تشریفات و… دارد و مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع پایه و میله پرچم های ساحلی و بادبانی

این پرچم ها به طور کلی با دو نوع پایه به مشتریان عرضه می شوند، یکی از آن ها پایه پرچم ساحلی یا پرچم بادبانی صفحه تخت می باشد و دیگری نیز پایه پرچم ساحلی یا بادبانی دارای منبع آب است.

این نوع پایه ها با سه وزن 6 کیلو، 8 کیلو و 10ونیم کیلو فراوری و عرضه می شوند، هرچه سنگین تر بودن این پایه ها باعث استقامت بیشتر در برابر عوامل محیطی و باد می شوند.

در بسته بندی پرچم ها سه عدد میله وجود دارد، این میله ها از قابلیت انعطاف و کیفیت بالایی برخوردار هستند، این یه میله به راحتی به هم متصل می شوند و می توانید پرچم را نصب کنید.

ارتفاع میله پایه پرچم 340 سانتی متر و طول پایه ضربدری آن 38 سانتی متر است.

چرا برای تبلیغات به پرچم های ساحلی یا بادبانی احتیاج داریم؟

یکی از برترین راه تبلیغات پرچم ها می باشند که پرچم بادبانی یکی از برترین نوع های پرچم برای تبلیغات محسوب می گردد به این دلیل که این پرچم ها بسیار پر مخاطب و چشم گیر هستند و نظر مشتریان را به راحتی به خودشان جلب می نمایند.

پرچم های ساحلی اگر در مکان مناسبی نصب شوند می توانند نظر افراد بسیاری را به خود جلب نمایند و باعث دیده شدن برند، لوگو یا پیغام شما شوند.

بسیاری از برند های معتبر و بزرگ چه در ایران و چه در جا های دیگر جهان از پرچم های ساحلی برای تبلیغات خود استفاده می نمایند.

پرچم های ساحلی و بادبانی در آمریکا، اروپا و آسیای شرقی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به کسب و کارشان رونق بسیار زیادی می بخشد.

جنس و سایز پرچم بادبانی

همان طور که در مطالب آموزش خرید پرچم ساحلی هم به آن اشاره نمودیم، سایز پرچم های ساحلی متغیر است، با توجه به سلیقه و سفارشات مشتریان چاپ و فراوری می شوند.

به طور معمول ابعادی که بیشتر سفارش داده می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند ابعاد 60 در 270 سانتی متر می باشد.

جنس پرچم ساحلی متناسب با شرایط جوی متغیر است اما به طور معمول جنس این پرچم ها نخی و نازک است، معمولاً پارچه هایی که برای این نوع پرچم ها مورد استفاده قرار می گیرند از نوع پاچه ژرسه هستند.

پارچه های ژرسه در برابر باد، آفتاب و باران مقاومند و بعلاوه قایل شست و شو می باشند.

قیمت پرچم ساحلی

در مطلب آموزش خرید پرچم ساحلی بهتر است راجع به قیمت این نوع پرچم نیز اطلاعاتی بدست آورید، هنگامی که قصد خرید پرچم بادبانی یا ساحلی را دارید باید آموزش خرید پرچم ساحلی را دیده باشید و این را بدانید که قیمت پرچم ها متغیر است و این متغیر بودن به دلیل مواردی مثل سایز پاچه، ابعاد پاچه، جنس پاچه، جنس و نوع پایه، ریشه دوزی، نوع طرح و… است.

طول عمر پرچم ساحلی

معمولاً به دلیل استفاده از پارچه های مقاوم در فراوری پرچم ساحلی طول عمر این پرچم نسبت به سایر پرچم ها بیشتر است. برای فراوری پرچم ساحلی از پارچه هایی که دارای منافذ بیشتر باشد استفاده می گردد، منافذ باز پرچم موجب عبور راحت تر باد و جریان هوا شده و از خرابی پرچم جلوگیری می گردد.

منبع: مجله چاپخونه

به "خرید و چاپ پرچم ساحلی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خرید و چاپ پرچم ساحلی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید