رانندگان خودروهای اینترنتی نگران جریمه نباشند

به گزارش وبلاگ طفره، خبرنگاران : رانندگان خودروهای اینترنتی نگران اعمال قانون توسط دوربین ها نباشند، چرا که پلاکهای این خودروها در لیست مجاز پلیس واقع شده است.

رانندگان خودروهای اینترنتی نگران جریمه نباشند

به گزارش وبلاگ طفره به نقل از خبرگزاری مهر، سردار سید کمال هادیان فر در حاشیه بازدید از جاده هراز گفت: همکاری خوب مردم با پلیس و توجه آن ها به توصیه ها مبنی بر اجتناب از عدم سفر، همراهی خوبی داشتند که جا دارد از همه هموطنان عزیز تشکر کنیم.

وی اضافه نمود: از آغاز طرح محدویت های ترافیکی در کشور، تعداد 196 هزار و 464 وسیله نقلیه از ادامه سفر جلوگیری و عودت داده شدند.

رئیس پلیس راهور ناجا در مورد اعمال قانون خودروهای اینترنتی گفت: رانندگان خودروهای اینترنتی نگران اعمال قانون توسط دوبین ها نباشند، چرا که پلاک های این خودروها در لیست مجاز پلیس قرار گرفته است.

سردار هادیان فر در پاسخ به این سوال که شرایط تردد پلاک های غیربومی ساکن شهرهای قرمز به چه صورت خواهد بود گفت: رانندگانی که با پلاک غیربومی در شهرهای قرمز و نارنجی تردد می نمایند اگر توسط مأموران پلیس متوقف شدند، با ارائه برگه احراز محل سکونت و یا محل کار جریمه نمی شوند.

رئیس پلیس هدایت و رانندگی ناجا ادامه داد: همچنین اگر این رانندگان توسط دوربین ها جریمه شدند، می توانند در خاتمه طرح محدودیت ها با مراجعه به واحدهای رسیدگی در اجراییات راهور، نسبت به اصلاح جریمه ثبت شده اقدام نمایند.

وی در مورد شایعه عدم پرداخت بیمه و همچنین عدم ترسیم کروکی توسط پلیس راهور در بازه زمانی ساعت 21 تا 4 صبح اضافه نمود: چنین چیزی صحت ندارد و مردم به این شایعات توجه ننمایند.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: این محدودیت ها، گروهایی از مردم را که باید از نظر شغلی در این ساعت تردد داشته باشند را نیز تحت تأثیر قرار داده است، اما آن ها نگران جریمه شدن نباشند.

منبع: اقتصادنیوز

به "رانندگان خودروهای اینترنتی نگران جریمه نباشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رانندگان خودروهای اینترنتی نگران جریمه نباشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید