ساماندهی500 طرح اشتغالزا در آبادان، پیگیری جدی شبکه فاضلاب

به گزارش وبلاگ طفره، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت: در سفر به آبادان تصمیم گرفته شد تا قریب به 500 طرح را با یک هزار نفر اشتغال را دوباره ساماندهی کنیم.

ساماندهی500 طرح اشتغالزا در آبادان، پیگیری جدی شبکه فاضلاب

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ طفره، محمد مخبر دزفولی دوشنبه شب در جریان بازدید از مناطق آسیب دیده شهری آبادان از بابت بارندگی شدید و آب گرفتگی در جمع وبلاگ طفره اظهار کرد: به نظر می رسد درباره خساراتی که سیل به آبادان زده قدری غفلت شده است، حجم خرابی در بعضی جاها بیشتر بود.

وی اضافه کرد: به اتفاق فرماندار و امام آدینه آبادان بخش های زیادی از شهر که بیشترین آسیب را دیده بودند را بازدید کردیم، هم منازل و هم اثاثیه مردم از بابت بارندگی شدید آسیب دیده است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام توضیح داد: فاضلاب یک معضل جدی در آبادان هست که اگر ساماندهی و حل نگردد با هر بار بارندگی باز هم این اتفاقات تکرار می گردد بنابراین به محض بازگشت به تهران مسئله را به دولت و سایر دستگاه ها انتقال می دهم تا بحث فاضلاب آبادان به شکلی پیگیری گردد، امیدوارم به نتیجه برسد.

مخبر دزفولی یادآور شد: در ستاد اجرایی فرمان امام پیشتر چند خانه ساخته ایم و تعداد زیادی هم اشتغال ایجاد کردیم و در این سفر هم تصمیم گرفته شد تا چیزی قریب به 500 طرح را با یک هزار نفر اشتغال را دوباره ساماندهی کنیم.

وی با اشاره به اینکه تعدادی جهیزیه و لوازم التحریر نیز اهدا شد، گفت: بحث مهم دیگر موضوع رسیدگی به بعضی مدارس بود ضمن اینکه قرار شد تا 100 واحد مسکونی تخریب شده را با هماهنگی امام آدینه و فرماندار آبادان ساماندهی کنیم چرا که بعضی از این خانه ها به تعمیرات فوری و فوتی احتیاج دارند که اگر تعمیر نشوند ممکن است خطر آفرین باشند؛ بنابراین تصمیمات مناسبی برای این خانه ها گرفته شد.

وی اضافه کرد: همچنین 220 تا 230 دست کالای خانگی به خانواده های آسیب دیده در بارندگی اخیر اهدا می گردد البته به این معنا نیست که همه خانه ها به تمام این وسایل احتیاج دارند بعضی خانه ها دو و یا بیشتر از این لوازم را احتیاج دارند به طور حتم در این بخش یاری های خوبی خواهیم کرد.

وی اظهار کرد: از منطقه سلیچ هم دیدن کردیم و تصمیم گرفته شد تا خیابان های اصلی این منطقه آسفالت شوند تا تردد مردم مناسب تر و راحت تر انجام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ساماندهی500 طرح اشتغالزا در آبادان، پیگیری جدی شبکه فاضلاب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی500 طرح اشتغالزا در آبادان، پیگیری جدی شبکه فاضلاب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید