سایت ووته بال هلند: جهانبخش روی گل تاثیرگذار بود

به گزارش وبلاگ طفره، این سایت در ادامه به علیرضا جهانبخش بالاترین نمره یعنی میانگین 7 از 10 را در نظر گرفت تا ستاره ایرانی بهترین بازیکن زمین و برایتونی ها معرفی گردد.

سایت ووته بال هلند: جهانبخش روی گل تاثیرگذار بود

به گزارش وبلاگ طفره ،حضور 71 دقیقه ای در ترکیب اصلی برایتون در جریان برتری نزدیک یک بر صفر خانگی مقابل وستهام باعث شد تا رسانه هلندی از علیرضا جهانبخش به عنوان بهترین بازیکن زمین نام برده و بالاترین نمره را به این وینگر سرعتی و خوش تکنیک بدهند.

سایت ووته بال هلند در واکنش به اولین تجربه جهانبخش در ترکیب اصلی برایتون نوشت:روی تک گل بازی که توسط مهاجم 35 ساله و پیرمرد برایتونی ها یعنی گلن مورای به ثمررسید علیرضا جهانبخش تاثیرگذار بود که فضاسازی او روی ارسال کایال باعث شد تا تمرکز مدافعان وستهام از مورای برگردد تا این مهاجم 35 ساله گل بزند. جهانبخش تا دقیقه ای که در زمین بود دونده نشان داد و جنگ او با مدافع آرژانتینی وستهام صحنه های جالبی رقم زد.

این سایت در ادامه به علیرضا جهانبخش بالاترین نمره یعنی میانگین 7 از 10 را در نظر گرفت تا ستاره ایرانی بهترین بازیکن زمین و برایتونی ها معرفی گردد، انتخابی که با سایت های انگلیسی اختلاف زیادی داشت چون آنها برای انتخاب بهترین بازیکن زمین نقطه نظراتی متفاوت با این سایت هلندی داشتند.

3-185

منبع: ایران ورزشی

به "سایت ووته بال هلند: جهانبخش روی گل تاثیرگذار بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایت ووته بال هلند: جهانبخش روی گل تاثیرگذار بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید