سیفی: در هانگژو؛ سیفی را خواهید دید که در 14 سال گذشته ندیدید، به دلیل مسائل روحی در اردوی اول نبودم، حرف و حدیث ها قلقلکم می دهد

به گزارش وبلاگ طفره، دارنده سه مدال طلای بازی های آسیایی گفت: معمولاً حرف نمی زنم و عمل می کنم، اما قول می دهم محسن محمدسیفی را در بازی های آسیایی خواهید دید که در 14 سال گذشته ندیدید.

سیفی: در هانگژو؛ سیفی را خواهید دید که در 14 سال گذشته ندیدید، به دلیل مسائل روحی در اردوی اول نبودم، حرف و حدیث ها قلقلکم می دهد

محسن محمدسیفی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ طفره، در خصوص انتخاب کادرفنی تیم ملی ووشو گفت: دهقان در سال 2009 قهرمان جهان بوده است و امیر اوجاقی نیز فکر می کنم در مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2000 به مدال نقره رسیده است. هر دو این مربیان، ملی پوش بودند و سابقه مربیگری در رده جوانان و بزرگسالان را داشتند. امیدوارم این دو بزرگوار بتوانند کار را در بیاورند و یک نتیجه خوب در بازی های آسیایی کسب کنیم.

وی در خصوص غیبت در مرحله اول اردوی تیم ملی گفت: یک میزان از لحاظ روحی شرایط خوبی نداشتم و حالم خوب نبود. بر همین اساس با رئیس فدراسیون ووشو صحبت و ایشان نیز با درک شرایط و با هماهنگی کادرفنی، موافقت کردند که در اردوی اول حضور نداشته باشم و هیچ مشکل دیگری وجود نداشت. البته صحبت هایی به گوش می رسد که صورت خوشی ندارد. قطعاً از اردوی دوم حضور خواهم داشت و بهترین تمرینات خود را انجام می دهم و تمام هدفم این است تا دوباره دل مردم عزیز کشورمان را شاد کنم. می خواهم یک چیزی را به خودم ثابت کنم که اینکه اگر بخواهم کاری را انجام بدهم، حتماً انجام خواهم داد. تمام تلاشم را نیز برای این مهم انجام خواهم داد تا چهارمین طلای بازی های آسیایی را کسب کنم.

دارنده سه مدال طلای بازی های آسیایی در خصوص دلیل مطرح شدن برخی شایعات بیان کرد: نمی دانم برخی دوستان چه فکری می کنند. شرایط تیم ملی، برگزاری اردوها و انتخابی ها مشخص است و محسن محمدسیفی نیز با وجود این همه سال سابقه در تیم ملی از فرایند و راستا انتخابی جدا نیست. اگر از کانال انتخابی توانستم نفر اول وزن خود باشم، کادرفنی روی من حساب خواهد کرد. اینگونه نیست که خانه بنشینم و هر کاری دلم خواست انجام بدهم و ته داستان به بازی های آسیایی اعزام شوم.

سیفی شرح داد: روال فدراسیون ووشو همیشه اینگونه بوده که برای حضور در ترکیب تیم ملی باید از فرایند انتخابی عبور کرد. در کنار آن همیشه به موقع تست های دوپینگ و آمادگی جسمانی انجام شده است. می توانید از تمامی اعضای کادرفنی تیم ملی در 14 سال گذشته بپرسید که سیفی در طی این سال ها چگونه تمرین کرده است و هیچ وقت نیز کم کاری نکردم. در حال حاضر نیز که از لحاظ روحی شرایط خوبی ندارم باز هم هیچ لطمه ای به تمریناتم نخورده است و فقط از کادرفنی اجازه گرفتم در زنجان تمرین کنم و حتی روز انتخابی نیز در سالن حاضر شدم. در این مقطع تحمل شرایط اردویی سخت بود، اما تمرینات خود را به صورت مرتب انجام می دهم.

وی با اشاره به اینکه فقط در پی طلای چهارم بازی های آسیایی خواهد بود، گفت: هدفم کسب مدال طلا در بازی های آسیای هانگژو است، چرا که دیگر فرصت اینکه بخواهم فقط عضو تیم ملی باشم و بازی های آسیایی را ببینم را ندارم. جاهایی که باید می دیدم را دیدم و تنها کسی هستم که در سه دوره گذشته بازی های آسیایی، سه مدال طلا کسب کرده است و قطعاً تمام هدف و تلاشم نیز کسب چهارمین مدال طلای بازی های آسیایی خواهد بود.

دارنده 5 مدال طلای جهان در پاسخ به این سوال که این شایعات روی عملکرد او تاثیر منفی نخواهد گذاشت، گفت: ابداً تاثیر منفی نخواهد گذاشت. بچه جنوب شهر زنجان و منطقه ای به نام بی سیم هستم. وارد زنجان بشوید و از هر کسی در خصوص این منطقه بپرسید، به شما خواهند گفت چطور جایی است. دوستانی که این حرف و حدیث ها را مطرح می کنند، بیشتر من را تحریک و قلقلک می دهند. معمولاً حرف نمی زنم و عمل می کنم، اما به مردم عزیز ایران و همه کسانی که ووشو را دنبال می کنند قول می دهم محسن محمدسیفی را در بازی های آسیایی خواهند دید که در 14 سال گذشته ندیدند.

سیفی در سرانجام گفت: از ابتدای اردوی آینده در تمرینات حاضر خواهم شد و زودتر همه می آیم، دیرتر از همه می روم و بهتر از همه نیز تمرین خواهم کرد. از صدیقی تشکر می کنم که نهایت همکاری را با من داشت و شرایط در حال حاضر نیز به گونه ای است که هفته ای یک تا دو بار صحبت می کنیم و ایشان جویای احوالم هستند. صدیقی گفت هر نیازی که داشته باشم را انجام خواهند داد و همه جوره پشتم است. من نیز تلاش می کنم که در ابتدا برای خودم و در ادامه برای فدراسیون ووشو و صدیقی که شبانه روز زحمت می کشد، یک مدال طلای خوش رنگ از بازی های آسیایی بگیرم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیفی: در هانگژو؛ سیفی را خواهید دید که در 14 سال گذشته ندیدید، به دلیل مسائل روحی در اردوی اول نبودم، حرف و حدیث ها قلقلکم می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیفی: در هانگژو؛ سیفی را خواهید دید که در 14 سال گذشته ندیدید، به دلیل مسائل روحی در اردوی اول نبودم، حرف و حدیث ها قلقلکم می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید