عامل تیراندازی فیلادلفیا تسلیم شد

عامل تیراندازی فیلادلفیا پس از چندین ساعت درگیری با نیروهای پلیس در نهایت ساعاتی پیش مجبور شد خود را به نیروهای امنیتی تسلیم کند.

عامل تیراندازی فیلادلفیا تسلیم شد

عامل مسلح تیراندازی فیلادلفیا که خود را درون خانه ای محبوس نموده بود و به سمت افسران پلیس آمریکا تیراندازی می کرد و 6 نفر از آنها را زخمی نموده بود، بعد از ساعت ها جدال با نیروهای امنیتی، در نهایت تسلیم شد.

شبکه روسی راشاتودی در این خصوص گزارش کرد، اریک گریپ سخنگوی پلیس فیلادلفیا تأیید کرد که عامل مسلح دستگیر شده است و ادامه داد که در حال حاضر تیم سوات (سلاح و تاکتیک های ویژه) آمریکا در حال پاکسازی خانه ای هستند که عامل مسلح در آن پناه گرفته بود.

شبکه تلویزیونی دابلیو تی ایکس اف گزارش کرد که عامل مسلح حدود نیمه شب خود را به نیروهای پلیس تسلیم کرد و در حالیکه دو دست خود را به نشانه تسلیم بالا نگه داشته بود، از خانه خارج شد.

چندین رسانه خبری به نقل از منابع پلیس، عامل مسلح را بعنوان موریس هیل، 34 ساله، بومی فیلادلفیا مشخص هویت کردند که سابقه گسترده جنایی وی به اوایل دهه 2000 بازمی شود.

هیل بعنوان یک مجرم حرفه ای شناخته شده است که چندین بار برای ارتکاب جرایمی از جمله مالکیت غیرقانونی سلاح و حملات خشونت بار به زندان افتاده است. وی به واسطه سوابق جنایی، از خرید سلاح منع شده است.

رسانه های آمریکایی بامداد پنجشنبه (به وقت تهران) از وقوع تیراندازی در فیلادلفیا بزرگترین شهر ایالت پنسیلوانیا خبر داده و نوشتند که در این حادثه به سوی نیروهای پلیس تیراندازی شده است.

به نوشته سایت خبری شبکه ای بی سی، در این حادثه دستکم 6 نیروی پلیس هدف قرار گرفته و زخمی شده اند. یک نیروی پلیس هم هنگام عملیات با یک خودرو برخورد نموده و مجروح شده است.

گزارش شده است که این حادثه پس از آن اتفاق افتاده که گروهی از نیروهای واحد مبارزه با مواد مخدر پلیس وارد ساختمان شده اند. در حالی که مشغول بازداشت چند نفر بوده اند، به سوی آن ها تیراندازی شده و مأموران در ساختمان گیر افتاده اند. فارس

منبع: همشهری آنلاین

به "عامل تیراندازی فیلادلفیا تسلیم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عامل تیراندازی فیلادلفیا تسلیم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید