فرودگاه بین المللی کیش سومین فرودگاه پرتردد در ایام نوروز سال 1403

به گزارش وبلاگ طفره، عزت اله محمدی، اظهار کرد: بر اساس آمارهای بدست آمده از 24 اسفند 1402 تا ششم فروردین سال جاری، فرودگاه بین المللی کیش به عنوان سومین فرودگاه پرتردد کشور پس از فرودگاه های مهرآباد و مشهد پیروز به جابجایی شمار زیادی از گردشگران و مسافران نوروزی شده است.

فرودگاه بین المللی کیش سومین فرودگاه پرتردد در ایام نوروز سال 1403

وی با بیان این که پایانه نو فرودگاه بین المللی کیش در حوزه صنعت جهانگردی با بهره گیری از تجهیزات هوشمند و ابزارهای مدرن از ظرفیت های ارزشمندی در زمینه افزایش پذیرش مسافر هوایی برخوردار می باشد، افزود: این فرودگاه در پیک نخست سفرهای نوروزی و ظرف مدت 12 روز گذشته نسبت به پذیرش و اعزام تعداد 144 هزار و 860 نفر مسافر و جهانگرد و ارائه خدمات فرودگاهی به جهانگردان اقدام نموده است.

سرپرست شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه های کیش خاطر نشان کرد: در طول زمان یاد شده با نشست و برخاست تعداد یک هزار و 152 پرواز، فروگاه بین المللی جزیره کیش پس از فرودگاه های مهرآباد و مشهد، به عنوان سومین فرودگاه پر تردد در سطح کشور نقش موثری در ارائه خدمات شایسته به میهمانان نوروزی داشته است.

وی شرح داد: جلب رضایت جهانگردان نوروزی از ماموریت های اصلی کمیته حمل و نقل هوایی و دریایی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی سازمان منطقه آزاد کیش می باشد و خوشبختانه با تلاش شبانه روزی در این زمینه گام های موثری برداشته شده است.

منبع: گردشبان

به "فرودگاه بین المللی کیش سومین فرودگاه پرتردد در ایام نوروز سال 1403" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرودگاه بین المللی کیش سومین فرودگاه پرتردد در ایام نوروز سال 1403"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید