قطبی: منصوریان افتخار من و ایران است، خوزستانی های اصفهان از ما حمایت کنند

به گزارش وبلاگ طفره، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از همتای خود در ذوب آهن تمجیدی ویژه به عمل آورد.

قطبی: منصوریان افتخار من و ایران است، خوزستانی های اصفهان از ما حمایت کنند

به گزارش وبلاگ طفره از اصفهان، افشین قطبی در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، گفت: شهر زیبای اصفهان و لهجه زیبای اصفهانی را از دیشب شنیدم و لذت بردم. منصوریان مربیگری خود را با من آغاز کرده است. احساس می کنم بازی زیبایی خواهیم دید.

وی با اشاره به فاصله کم تیم های ذوب آهن و فولاد در جدول گفت: منصوریان، برادر و دوست عزیز من است و خوشحالم پس از هشت سال او را می بینم. او افتخار من، افتخار ایران و یکی از بهترین مربیان جوان ایران است. مردم زیادی از خوزستان ساکن اصفهان هستند که از آنها درخواست می کنم به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند. با تلاش زیاد و همکاری اعضای تیم و بازیکنان، تیم خوبی ساختیم و در این مدت در روندی بودیم که می توانستیم برای قهرمانی بجنگیم. با این حال در چند بازی نتایج دلخواه خود را کسب نکردیم. چیزی که همیشه درباره آن صحبت می کردیم، این است که نمایشی که در هر دیدار ارائه می کردیم، در چند بازی نداشتیم.

همکاری و عشق خوبی میان بازیکنان ما وجود دارد. سرمربی فولاد ضمن بیان این جمله شرح داد: ما هفت امتیاز از تیم های بالای جدول گرفتیم که این نتیجه بسیار خوبی است. در این دو بازی می خواهیم لیگ را با نتایج بسیار خوب به انتها برسانیم.

قطبی در مورد ادامه همکاری با باشگاه فولاد خوزستان بیان کرد: برای سال آینده صحبت هایی با مدیران باشگاه داشتیم که این صحبت ها ادامه خواهد داشت. انگیزه های من با انگیزه های باشگاهی که در آن کار می کنم باید هماهنگ باشد و در آینده باید شفاف تر از گذشته درباره برنامه های خود صحبت کنیم تا همکاری خوبی داشته باشیم.

وی در مورد تفاوت لیگ برتر در زمان حضورش در پرسپولیس و فولاد گفت: طبیعی است که پس از هشت سال، پیشرفت وجود دارد. فوتبال ما از لحاظ حرفه ای، فنی، جسمی، زیرساخت ها و کیفیت زمین ها خیلی بهتر شده، اما هنوز خیلی کار داریم. در این هشت سال پیشرفت کردیم و جای پیشرفت بیشتری داریم. مدیران ما به خوبی فوتبال امروز را درک می کنند و پیشرفت ما به این بستگی دارد که چگونه ابزار را فراهم کنند. سرعت فوتبال ما می تواند خیلی بهتر باشد و احساس می کنم می توانیم شاهد بازی های جذاب بیشتری باشیم.

سرمربی فولاد خوزستان درباره وضعیت فنی فوتبال ایران شرح داد: در 90 دقیقه مسابقه ممکن است 20 دقیقه توپ بیرون از زمین باشد و 20 دقیقه هم بازیکنان و مربیان با هم دعوا کنند. در این صورت یک دیدار ممکن است 30 دقیقه وقت مفید داشته باشد که این جذاب نیست. در ژاپن تلاش می کنند که 60 دقیقه بازی در جریان باشد و این می تواند مسابقات را جذاب کند. می توانیم کیفیت لیگ برتر را افزایش دهیم که کیفیت زمین ها هم در این امر تأثیرگذار است.

قطبی ادامه داد: ممکن است زمین ها در شهرستان ها کیفیت مناسبی نداشته باشند و این جذابیت بازی را کاهش می دهد. فوتبال اروپا به این خاطر از سرعت بالایی برخوردار است که کیفیت زمین های چمن آنها بالاست.

وی در مورد روند خوب ذوب آهن در هفته های اخیر گفت: با شناختی که از منصوریان دارم، او روحیه پیروزی بخشی را به تیم می آورد. او زمانی که بازیکن بود، خیلی جنگجو و محکم بود و تفکر خیلی خوبی در ذوب آهن القا کرده است. منصوریان چون درگیر بازی های آسیایی بود، یک سیستم چرخشی در ترکیب تیمش درست کرده و از بازیکنان ذخیره و اصلی در تیمش استفاده می کند. ذوب آهن همیشه از تیم هایی بوده که مدیریت، شرایط بیرون از زمین و بازیکنان خوبی داشته است.

سرمربی فولاد خوزستان در پاسخ به سوالی در مورد محرومان و مصدومان تیمش برای بازی فردا گفت: بازیکن محروم نداریم و درباره مصدومان تیم حرفی نمی زنم تا منصوریان بیشتر کار کند و سردرد بیشتری داشته باشد (با خنده).

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قطبی: منصوریان افتخار من و ایران است، خوزستانی های اصفهان از ما حمایت کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطبی: منصوریان افتخار من و ایران است، خوزستانی های اصفهان از ما حمایت کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید