مترجم استراماچونی: اگر تا دوشنبه پول واریز شود، او برمی شود

به گزارش وبلاگ طفره، مترجم سرمربی مستعفی استقلال می گوید اگر پول استراماچونی تا روز دوشنبه به حسابش واریز شود، او با اولین پرواز به ایران برمی شود.

مترجم استراماچونی: اگر تا دوشنبه پول واریز شود، او برمی شود

به گزارش وبلاگ طفره، یوسف دانش یار، مترجم آندره آ استراماچونی سرمربی مستعفی استقلال بعد از پیروزی این تیم برابر شاهین شهرداری بوشهر اظهار کرد: من برای استقلال تاثیرگذار بودم ولی اگر در کادر فنی استراماچونی نباشد، آن حس تاثیرگذاری را ندارم و ترجیح می دهم که نباشم و افراد تاثیرگذارتر بیایند.

او درباره اینکه مدیران باشگاه می گویند کل ماجرای قرارداد استراماچونی یک سوءتفاهم است هم اعلام کرد: نه سوءتفاهم نیست. چه سوتفاهمی؟ در برنامه های تلویزیونی گفتند که پول استراماچونی را واریز کردند ولی در آن نامه که به زبان ایتالیایی است، نوشته شده که این پول دوشنبه قرار است واگذار گردد. آن هم بعد از اینکه مشکل قانونی نداشته باشد. جمله آخر در آن نامه معنی اش این است که باید چک گردد تا مسئله ای نداشته باشد. ان شاءالله که مسئله ای نباشد.

دانش یار اضافه نمود: مسائل ریز دلیل رفتن استراماچونی نبود. یکی از دستیارهای او حرف خوبی به یکی از بازیکنان گفت. او گفت: فکر کنید برای یک باشگاه بازی می کنید و باشگاه به شما می گوید این پول شماست ولی نمی توانم آن را بدهم. شما چه کار می کنید؟ او می گوید مساله پول خیلی برایشان مهم نبوده است. مساله این بوده است که آیا استراماچونی می تواند به صورت قانونی به پولش برسد یا نه. قراردادشان به بیان عامیانه تابلو شده بود و فقط می توانند به صورت قانونی پول دریافت نمایند. فکر کنید خبرگزاری که برای آن کار می کنید به شما بگوید می خواهیم که پول شما را بدهیم اما نمی توانیم. پول نقد هم نمی توانید دریافت کنید. چون به اداره مالیات، بانک و پلیس گفته اید که این قرارداد را دارید و باید طبق قرارداد، مبلغ مشخصی به حسابتان بیاید. خب شما چه کار می کنید؟ باید حتما یک روشی برای دریافت پولتان باشد. در بحث استراماچونی عدد قرارداد خیلی مساله نبود که باعث رفتنش گردد.

او در پاسخ به این پرسش که فکر می کنید استراماچونی برگردد یا خیر هم اعلام کرد: دقیقا بعد از پست اینستاگرامی او با او صحبت کردم. او گفت اگر دوشنبه پول من پرداخت گردد قطعا برمی گردم. طرفداران می توانند امیدوار باشند. بعد از این ویدئو از او پرسیدم آیا این یک خداحافظی است؟ بازیکنان هم از من پرسیده بودند. استراماچونی پاسخ داد اگر قطعا این کار انجام گردد با اولین پرواز برمی گردم. اگر دوشنبه بگذرد دیگر ایشان صبرشان لبریز شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مترجم استراماچونی: اگر تا دوشنبه پول واریز شود، او برمی شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مترجم استراماچونی: اگر تا دوشنبه پول واریز شود، او برمی شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید