محرومیت طولانی مدت در انتظار مدیر ورزشی باشگاه رم

به گزارش وبلاگ طفره، مدیر ورزشی باشگاه رم به خاطر نقض قوانین کاری در فوتبال ایتالیا ممکن است برای مدتی طولانی از کار محروم شود.

محرومیت طولانی مدت در انتظار مدیر ورزشی باشگاه رم

به گزارش وبلاگ طفره، جان لوکا پتراچی ممکن است به خاطر آغاز کارش در باشگاه رم در حالی که هنوز با باشگاه تورینو قرارداد داشت، با محرومیتی سنگین مجازات شود.

پتراچی در حالی تورینو را ترک و کارش را در تیم فوتبال رم آغاز کرد که هنوز ابهاماتی درباره همکاری او با باشگاه تورینو وجود داشت و استعفایش هنوز از سوی این باشگاه پذیرفته نشده بود.

پتراچی در ماه آگوست در مراسم معارفه هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن جدید تیم فوتبال رم، درباره تلاش نافرجامش برای انتقال ادین ژکو از رم به اینتر گفت: من در ماه مِی با مقامات اینتر ملاقات داشتم و قیمت مورد نظرمان را به آنها گفتم، قیمتی که آنها هرگز با پرداختش موافقت نکردند.

اکنون نشریه تمپو گزارش کرده است که پتراچی 50 ساله به خاطر فعالیت به عنوان مدیرورزشی رم در حالی که هنوز مدت قراردادش با تورینو سپری نشده بود، احتمال برای مدتی از کار محروم شود. طبق اعلام این روزنامه، جوزپه پکورارو، دادستان فدراسیون فوتبال ایتالیا، تحقیقاتی را بر پایه گزارش های رسمی آغازکرده است و در صورت اثبات تخلفش ممکن است از چند ماه تا یک سال محروم شود که این اتفاق برنامه های باشگاه رم در حوزه جابجایی را تحت تأثیر قرار خواهد داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محرومیت طولانی مدت در انتظار مدیر ورزشی باشگاه رم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت طولانی مدت در انتظار مدیر ورزشی باشگاه رم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید