واکنش مورینیو به شایعه حضورش در اورتون

به گزارش وبلاگ طفره، سرمربی تیم فوتبال رم خیال طرفداران را درباره کوشش باشگاه اورتون انگلیس برای استخدام او آسوده کرد.

واکنش مورینیو به شایعه حضورش در اورتون

به گزارش وبلاگ طفره، در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر قرار گرفتن نام ژوزه مورینیو در صدر لیست گزینه های جانشینی رافائل بنیتس روی نیمکت تیم اورتون منتشر شده است. این در حالی است که آقای خاص در ابتدای فصل جاری راهنمایی تیم فوتبال رم را برعهده گرفت. مورینیو اما پس از پیروزی شب گذشته (پنجشنبه) مردانش برابر لچه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا به وبلاگ طفره گفت که هیچ برنامه ای برای ترک رم ندارد.

او گفت: از جنبه احساسی، اشتیاق و رضایت برای کار در رم، من می گویم که بیشتر از صد درصد همه چیز رو به راه است. من واقعاً از بودن در باشگاهی که اعضایش به من اعتماد دارند، خشنودم. در حقیقت از این خشنود تر نمی توانم باشم. از نظر فوتبالی اما خب مسلماً قرار داشتن در جایگاهی بین چهارم تا هشتم جدول چیزی نیست که من بخواهم، اما خُب من دارم پروژه ای متفاوت را تجربه می کنم و در فصل آینده، ما بهتر خواهیم بود. انکار نمی کنم که در نیمه اول واقعاً من مأیوس شده بودم چون عملکردمان وحشتناک بود. با این حال من الان راضی ام و حاضر نیستم که پروژه رم را با هیچ پروژه دیگری عوض کنم. من حرف زده ام و پای حرفم می مانم. گفته ام که سه سال می مانم و قبل از اینکه این سه سال تمام گردد هم جایی نمی روم.

مورینیو در ادامه به عملکرد تیمش مقابل لچه اشاره و اعتراف کرد که جالوروسی بدون برخی از ستاره هایش فلج می گردد. وی اضافه کرد: متأسفانه این واقعیت دارد. همانطور که همواره گفته ام، تیم ما محدودیت هایی دارد و این را می دانیم. ورود اینسلی میتلند نیلز و سرجیو اولیویرا بر کیفیت تیم ما اضافه نموده است، اما باز هم محدودیت هایی داریم.

آقای خاص در مرحله یک چهارم نهایی کوپا ایتالیا با تیم سابقش اینتر روبه رو خواهد شد، دیداری که در استادیوم سن سیرو برگزار می گردد. مورینیو در این باره هم گفت: هنوز راهی طولانی در پیش است. ما چند بازی دیگر قبل از آن مسابقه داریم. شکی نیست که اینتر قوی ترین تیم حال حاضر لیگ و جام حذفی است. پس بدترین قرعه نصیب ما شده است، اما می رویم و کوشش می کنیم که همه را غافلگیر کنیم. نمی دانم وقتی به سن سیرو بروم چه احساسی خواهم داشت. باید از نظر روانی خودم را همانطور آماده کنم که برای میزبانی از اینتر در لیگ آماده نموده بودم. باید کوشش کنم احساساتم را کنترل کنم و به آن مانند یک بازی دیگر نگاه کنم. دفعه قبل که به سن سیرو رفتم برای بازی مقابل میلان بود و هر جور توهینی که فکر کنید به من شد، اما این بار فکر نمی کنم که چنین اتفاقی رخ دهد. مسلماً من می خواهم که تیمم برنده این بازی باشد و طرفداران اینتر هم از تیم و مربی خودشان حمایت خواهند کرد، اما احترام متقابل میان ما همواره پابرجا خواهد ماند، چون آنها خاطراتی را که با من داشتند، فراموش نمی نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش مورینیو به شایعه حضورش در اورتون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مورینیو به شایعه حضورش در اورتون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید